Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lehetnek következményei, hogy...

Lehetnek következményei, hogy fogadásból megettem egy fél kiflit a Sparból?

Figyelt kérdés
Ennyi miatt képesek visszanézni a kamerát, vagy hidegen hagyják őket az a 20 forintos veszteség. Ráadásul utána láthatták, hogy veszek egy Jack Danielst.

júl. 18. 19:21
A kérdező szavazást indított:
Lehetnek
Nem lesz semmi
16 szavazat
 1/9 Potyondi Gergely ***** válasza:
100%
Lehetnek következményei. Nem tudhatod biztosra, hogy az aki figyeli a kamerát, mit fog tenni az ügyben.
júl. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Na csinálj ilyeneket, légyszi.
júl. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Lehet!


Mert ha előtte összefogdosta a kifliket valami öregasszony, aki szarás után nem mosott kezet, akkor jó eséllyel te is fosni fogsz.

júl. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az lényegtelen hogy mit vettél azután, inkább az a lényeg amit csináltál. Lehetnek következményei, vagy kifizetettik veled vagy komolyabbá tehetik az ügyet. Ha szerencséd van akkor leszarják vagy kitiltanak abbolza boltból.
júl. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#2 vagyok. Azt akartam írni, hogy "Ne csinálj ilyeneket, légyszi."
júl. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"hogy fogadásból megettem egy fél kiflit"


A másik fele hova lett? Azt feldugtad magadnak?

júl. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

ha lett volna belőle valami, azt már a pénztártól való távozás előtt megtudtad volna, és legrosszabb esetben is egyszerűen kifizettették volna veled. Ha olyan tételről lenne szó, ami már egy kicsit is növelné a helyi biztonsági szolgálat statisztikáját, simán lehetne belőle valami, de egy kifli miatt nem fognak szarakodni az egyébként is hol működő-hol nem működő kamerák felvételeinek visszanézésével :D


nekem - mint aki sajnos ült már a kamerák másik felén - ez a tapasztalatom. a helyedben nem aggódnék emiatt

júl. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem csinálok ilyeneket, ez csak egy fogadás volt. Szerintem még ha visszanéznék se kezdenének körözni, hogy ki lehetett a kamerán lévő személy egy kifli szinte sarka miatt :D
júl. 20. 14:51
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Mindegy, hogy a kifli sarkát vagy egy rágógumit vettél el ENGEDÉLY ÉS FIZETÉS nélkül.

Amit csináltál az lopás, mint tulajdon elleni szabálysértés.


Az se érdekel senkit, hogy fogadás volt, vagy hogy később mit veszel ugyanabban a boltban.


Ha nem indul eljárás ellened, akkor mákod van.

De arról azért tudjál, hogy 1 évig lehet eljárást indítaniuk ellened, bármikor.

aug. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!