Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Csöveseknek ha kamu pénzt...

Tattu kérdése:

Csöveseknek ha kamu pénzt adok, annak lehet bármi következménye ?

Figyelt kérdés
Pesten a Kelenföldön szálltam fel a vonatomra éppen, amikor rekordidő alatt, 2 perc alatt 4 csövest is sikerült bevonzanom, és azon gondolkodtam így utólag, hogyha kinyomtatok színes nyomtatóval kamu 500-asokat, annak lehet valami következménye rám nézve?

júl. 16. 13:22
1 2
 1/14 anonim válasza:
0%
Szerintem nem. A csoves semmit se tud csinálni sztem. Talán ujjlenyomat ne legyen rajta. Őt kapnák el érte. De nem értek ehhez amugy.
júl. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

Itt inkább az a kérdés, hogy miért akarsz ekkora gyökér lenni!?


Amúgy igen, pénzhamisításnak hívják, csücsülhetsz is érte.

júl. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Tilos hamis bankjegyeket nyomtatni, mindegy mire használnád. Persze hogy lehet következménye.
júl. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Antiszociális lény válasza:
94%
Pénzhamisítást a törvény bünteti. Teljesen mindegy, hogy milyen formában és mennyire hiteles formában követed el. Az is mindegy, hogy miért.
júl. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
14%
Elvileg igen, de utólag már, ha ügyesen csináltad, nem dogják tudni kideríteni, hogy te adtad neki a hamis pénzt. Ő meg aznap maximum kihagyja az esti koccintóst.
júl. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
21%
És akkor az iskolai játékpénzek? Azt meg miért szabad? Az ugyanúgy hamis!
júl. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

#6

Amiket én láttam, mindre rá volt írva feltűnően, hogy nem igazi. A játékpénz más, nem pontos mása az érvényes bankjegyeknek. De a kérdező kamu bankjegyeket akar nyomtatni.



#69%-os válaszoló, mi a problémád azzal hogy illegális a hamisítás? Miért pontoztál le mindenkit aki ezt írta?

júl. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én megjátszom a külföldit, vagy siketnémát, ha csöves jön...

Ha mondok neki valamit idegen nyelven, meglepődik és mire észbe kap, már mesdze járok. Ha sükete és vakot játszok, kb ugyan ez. Csak néz döbbenten.

júl. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%

#8

Amúgy ez az, nem értem hogy minek akar egyáltalán leállni velük a kérdező. Ki kell kerülni, nem ránézni és kész. (Persze azért szem sarkából nem árt figyelni, biztos ami biztos, hátha követni kezd)

júl. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Senior Séf ***** válasza:
74%
Mi a ménkűnek követne? Nem adtál pénzt, hát nem adtál. Mint a többi 150000 Más balek után néz.
júl. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!