Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Csoki csenés, németorszában...

Csoki csenés, németorszában dolgozok és van hogy a bolbol elcsenek egy két max 3 proteines csokit mert nagyon drágás és csak annak az egy féle csokinak látom értelmét ugy voltam vele hogy nem baj ha egy kettöt el csenek minden bevásárlásnál?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok szoval a fönököm felel még értem még 20 napot vagyok kint németbe épikezésen dolgozni aztán megyek haza lehet ebböl az elcsnegetésböl baj igy hogy csak 2-3 euró értékben csinálom? Általaban lidli vagy ilyen német nevű boltok viszonylag nagyok?

#lopás #csokoládé #Németország #diákmunka #Bűncslekmény #Szeretem az ingyen csokit
júl. 8. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok...
júl. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor csak pár euró, vagy nagyon drága? Mert a kettő üti egymást. De végülis mindegy, mert akármilyen kevés értékben is lopsz, a lopás az lopás. És igen, lehet belőle baj.
júl. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Legalisan, bejelentve dolgozol? ;-)
júl. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen bejelentve
júl. 9. 06:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Most mi a kérdés?

Kijelentetted, hogy lopsz. Mi itt a kérdés?

júl. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!