Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A tyutub monetarizációs...

A tyutub monetarizációs politikája nagyon kegyetlen és szigorú, kvázi vadkapitalista. Fizet azért, hogy ha a néhány hosszú felvételemet én és néhány rokon nézzük, de a shortjaimat a világ sok országában látták?

Figyelt kérdés

Van 5 db short videóm, egyenként átlagosan 2000 megtekintéssel. Rövid videóból irdalmatlanul nehéz pènzt keresni, azt tudom.

A YouTube szabályai tiltják azt, hogy egy helyről állandóan nézi egy kevés ember a csatornát. Márpedig az én hosszú videóimat csak mi nézzük.


Arra lennék kíváncsi, hogy ha megfelelek a feltételeknek (3000 óra, s 500 feliratkozó), akkor a YouTube figyelembe veszi ezt-e.



júl. 4. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi az a kóska?
júl. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Távvezérlésű nyakkendő kötőgép ***** válasza:
86%
Szerintem semmi vadkapitalista nincs a YouTube monetizációs politikájában, csak nem arra van kitalálva, hogy munkanélküli kelet-európaiak szociális támogatás helyett használják.
júl. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 DK-s ***** válasza:

Qrva egyszerű átbaxni youtube-ot, csak kérdés, hogy megéri -e a macera?


Telepítesz egy TOR böngészőt, és indulhat a világ-körüli turné! 🤣

júl. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez mitől "kegyetlen"? Vagy csak véletlenül került ez a szó a kérdésbe?
júl. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szigorú és ellentmondást nem tűrő!
júl. 4. 20:39
 6/7 Távvezérlésű nyakkendő kötőgép ***** válasza:
Egyáltalán nem szigorú. Ha kiutazol Kaliforniába tárgyalni a YouTube marketing fejeseivel arról, hogy egyedi árazást szeretnél a csatornádon leadott hirdetések után, akkor simán kaphatsz jobb feltételeket.
júl. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Szigorú és ellentmondást nem tűrő!"

És ez már számodra kegyetlen?

júl. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!