Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A thc-p jelenleg legális...

A thc-p jelenleg legális magyarországon?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy webshopból.


Előtte beszéltem valakivel, mert meg volt adva egy telefonszám. Kérdeztem tőle is, hogy ez mennyire legális? Azt mondta hogy ezt nekem kéne tudni.


Mármint magyar telefonszám volt és magyarul beszéltünk. De a weblap szerintem nem magyar.


Annyit sikerült kideríteni, hogy a hhc már illegális, de a thc-p elvileg nem.


"Szemét drogos" hsz-ek nem érdekelnek. Mert ha valaha életedben megittál egy alapélelmiszer pálinkát, drogos vagy. Az alkohol is csak egy drog, csak folyékony formában.


És nem, itt most nem a "herbal"-ról van szó. Az teljesen más. Megtalálható a növényben, de valójában a szervezetedben is. Csak nagyon pici mennyiségben...


[link]



júl. 1. 18:43
1 2
 11/19 ak27 válasza:
Szia kedves kérdező! Én úgy tudom hogy legális (és a hhc is)tudtommal. De nézz utána ha érdekel. És egyébként az előttem lévő kommentelők nem mondtak hülyeséget , mert szinte ez ugyanolyan mintha herbalt szivnál,csak más eljárással készül (egy picit) és más anyagokat is tartalmaz mint a herbal.
júl. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Nem. A herbal szintetikus thc, amit már 100x módosítottak, hogy legális maradjon. Már semmi köze az eredeti thc-hez.


A hhc meg thcp a növényben is megtalálható anyag, de túl kevés mennyiségben. Vagyis az eredeti anyagot csinálják meg szintetikusan. Szóval nagyon nem ugyanaz.


Sőt a herbal csak jobb esetben szintetikus thc, hallottam már olyat, hogy bármiből megcsinálják. Meg is haltak tőle...

júl. 3. 09:30
 13/19 anonim ***** válasza:

Legalább a hülyeségeidet ne terjesztenéd... Herbálból sok féle van, és ez is az egyik a sok közül.


[link]


Amivel a te még megmaradt agyadat Csapod az a jwh 091

júl. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Te csaptad szét azt az 1db agysejtedet. Képtelen vagy felfogni hogy mi a különbség.


Tetrahydrocannabiphorol"


Ez a neve, a listában amit linkeltél nincs benne.

júl. 3. 11:24
 15/19 anonim ***** válasza:
Ott van te szellemifogyatékos, JWH 091,THCP,∆8
júl. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Ez a lista csak azt írja le, hogy az eredeti növény vegyületeit sikerült szintetizálni. Én is ugyanezt írtam.

Ez kb ugyanaz, mint amikor találnak egy növényben valami gyógyhatású anyagot, aztán szintetizálják és eladják gyógyszernek.


"Herbálból sok féle van, és ez is az egyik a sok közül"


Te már csak tudod...


Igyál inkább egy kis házi páleszt, az való neked.

júl. 3. 11:37
 17/19 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy csak ne terjeszd a baromságaidat. Drogozz csak nyugodtan annyit amennyit akarsz, de a saját hülyeségeidet tartsd meg magadnak. A páleszt az hanyagolom, nekem van otthon marokkolóim, a herbált meghagyom a drogos cigányoknak
júl. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Aha, szóval egy hülye falusi alkesz vagy, aki ide jár kötekedni. Bár én ezt végig tudtam.

Pontosan mi volt a hülyeség? Az hogy te funkcionális analfabéta vagy, az nem az én problémám.


Én lennék a drogos? Tudod mit jelent a drog szó? Az a marokkói nyilván alkohol. Az alkohol pedig egy drog.


Vagyis te egy suttyó drogos vagy :)


Akkor ha valaki legálisan megveszi a füvet, mert legális az országában, az is drogos?


Tipikus ostoba alkesz vagy aki még a szavak jelentését se érti. Mégis itt vagy, személyeskedsz, kötekedsz stb.


Szánalmas vagy.

júl. 3. 13:03
 19/19 A kérdező kommentje:

Még annyit írnék, hogy teljes bizonyosságot nyert, hogy fogalmad sincs róla hogy miket zagyválsz itt össze.


A herbált mindenféle random emberek kotyvasztották, hozzáértés nélkül. Aztán pár száz forintokért árulták. Sima műanyag tasakokban. Semmi adó, vám, számla vagy hasonló.


Amiről itt szó van, azt szerintem egy cseh cég árulja. Teljesen hivatalos, legális, ellenőrzött minőségű termék.


Mivelhogy európában elég sok helyen legális, vagyis inkább dekriminalizált a fű. A német eb-en még a rendőrök is azt mondták, hogy a szurkolók inkább füvezzenek. Mert az lényegesen jobb mint a részegen őrjöngés, verekedés stb.


[link]


"A kérésüket azzal indokolják, hogy az alkohol agresszívvá teszi az embereket, a fű pedig lenyugtatja"


Ez rajtad látszik is.


Olyasmi tasakban van, mint a dohány, csak sokkal színesebb meg kisebb. Emailben küldték a számlát, a futárcég meg viberen írogatta hogy hol jár a csomag.


[link]


De, szerinted ez teljesen ugyanaz, mint amikor a faluban valaki rászór a zsályára egy kis patkánymérget, körömlakk lemosót (nem tudom miből csinálják) aztán eladja a szomszédnak.


De okoskodj felőlem, csak magadat égeted.

júl. 3. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!