Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy srác olyat írt nekem,...

Egy srác olyat írt nekem, hogy le fog fejezni. Feljelenhetem, lefogják csukni?

Figyelt kérdés

Ismerem, az előzmény az volt, hogy idegesítettem, játékból, mikor ezt írta, bevallom írtam neki olyan hogy egy büdös ****, de képernyőkép megvan. Kikelt magából, anyázott, nem hagyom, hogy egy takony 20 éves ilyet írjon.

A srácról tudni kell, hogy pszichiátrián kezelik ambulánssal, 3 problémával a közös ismerősünk szerint.

Mit fog kapni, ha esetleg feljeleteném?



jún. 26. 14:43
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
95%
Te hány éves vagy?
jún. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 SZTANN ***** válasza:
100%
Aki egy köztudottan BETEG embert szándékosan, rendszeresen idegesít, provokál - miközben tudja róla, hogy kezelés alatt áll! - az nem csak buta, infantilis tahó, hanem aljas is. Te érdemelnéd meg, hogy kicsit helyre tegyen a rendőrség, mivel ez a siralmas viselkedésed akár közveszélyt is okozhat.
jún. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!