Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Bűncselekmény 18 alatt erotiku...

Bűncselekmény 18 alatt erotikus kamerahívásozni (Skype szerű), úgy hogy végül semmi sem történt?

Figyelt kérdés

Az imét fennvoltam egy külföldi online chat oldalon. Bele futottam egy 15 éves csajba, úgy hogy 16 vagyok. Erre megkért, hogy küldjek dickpicet, mert masztizni szeretne rám és küld ő is "valami izgit". Nem küldtem. Azt válaszoltam, hogy menjünk videóchatre (nem mondtam, hogy miért vagy mutatnék bármit is). Átmentünk, ki volt kapcsolva a kamerám és a mikrofonon. Erre a túloldalon ült egy 11-12 éves forma kis srác, hogy átcseszett és fel fog jelenteni a brüsszeli nemzetközi bíróságon kiskorú szexuális zaklatásáért, az apja meg rendőr, az anyja és a nagytesója programozó, a bácsikája meg nemzetközi jogász, pillanaok alatt a nyomban lesznek. Amúgy előtte csak képen látott, de abban semmi kihívó nem volt, sima, utcai kép. Ráadásul keményen retusált arcalc.


Ez az igazi kis csicskagyerek, aki örömét leli ebben...


Ez bűncselekmény, ha semmi sem történt?



jún. 18. 16:51
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Persze az ominózus hívás előtt chateltünk sokat tök hétköznapi témákról, semmi szexről.
jún. 18. 16:53
 2/19 A kérdező kommentje:
Nevem és miegyebeket nem tud.
jún. 18. 16:54
 3/19 anonim ***** válasza:
85%

Nincs mitől félned, nyugi.

De legalább jó lecke volt, hogy az anonim chatoldalakon lévő emberekben nem érdemes megbízni.

jún. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Elnézést közben az elírásokért, telefonról írok.
jún. 18. 17:11
 5/19 anonim ***** válasza:
87%
Én ezért nem (sem) hozok fel soha szexuális dolgokat idegenekkel. Egyrészt túl jól nevelt vagyok hozzá, ne meg ilyesmibe sem akarok belefutni.
jún. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
10%
Igen az!
jún. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ezért nem szabad neten mutogatni magad, se ilyenekbe belemenni, mert ezek 99%-a kamus. Ha korodbeli lányt szeretnél, azzal semmi gond, de törekedj a személyes találkozásra
jún. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
55%

És te elhiszed egyetlen szavát is?!

Kamuzott.

Egyfelől ha jól értem, nem mondtad, hogy ebben a témában szeretnél vele videocsetelni.

Amúgy ha az lett volna, akkor igen, ez bűncselekmény lett volna, ez a jognak egy eléggé sajátos ellentmondása, de valahol érthető is. Ellentmondás, mert szex simán lehet, de videó nem.

jún. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

#8.

Nem mondtam.


De amúgy ő kezdeményezte a témát eleve.

jún. 18. 18:41
 10/19 A kérdező kommentje:
Még ő kért tőlem dickpicet...
jún. 18. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!