Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha nem fizetem be a BKK...

Ha nem fizetem be a BKK bírságot, akkor mi lesz a következménye?

Figyelt kérdés
A szemétlád jegyellenőrök megbűntettek, pedig megvettem a jegyet, csak nem érvényesítettem. Lehettek volna elnézőek, mert vidéki vagyok. Egy csöves bánatok voltak, meredjenek meg ott ahol vannak

febr. 14. 20:01
 1/8 Fsms ***** válasza:
100%
Behajtják rajtad. Olcsóbb ha befizeted.
febr. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Nyomi voltál ha megadtad az adataidat. Ha nem adtad volna meg akkor nem tudtak volna megbüntetni. Így jobban jársz ha minél előbb fizetsz. Mert aztán rábasznak mindenféle díjat és egyre több lesz a tartozás.
febr. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
7%
Nem tudom de regen siman elmehettel mellettuk es ok kaptak volna a pofont mert korlatozzak a szabad utadat szandekosan. Mara lehet mar kaptak plusz jogot hogy megallitsanak, de attol, hogy joguk van, nem kell megallnod es megadni az adataidat :) Persze ez villamoson meg metron mukodik kifele. Befele mar necces mert metron vegig kovethet egy db es kihivhatja a rendeszetet aztan az meg is bilincsel es repulsz a dutyiba.
febr. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De a metrón történt az eset
febr. 14. 20:29
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
"pedig megvettem a jegyet, csak nem érvényesítettem." LOL, szóval blicceltél. Akkor most már vállald a következményeket.
febr. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az lesz a következménye hogy halmozódik. De ha nagyon sok pénzed van akkor megéri mert jó móka lesz.
febr. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem fizetem ki, rohadjanak meg!
febr. 14. 22:40
 8/8 anonim ***** válasza:

hat broder kenytelen leszel mert halmozodni fog az osszeg. csak kifele bliccelj metrorol ha kifele nezik, buszon, villamoson odaalsz az ajtoba direkt, mogotted vannak semmit nem tudnak csinalni, latod jonnek amint latod jonnek benyomod hogy leszallsz es mire hozzadernek mar le is pattogtal, ha meg el is ernek a buszvezeto valoszinuleg 1 ember miatt nem fog megallni, hogy huzhatod az idot, jaj ebbe a zsebbe tettem jaj a hatsoba, varjunk a taskamba es mar ott vagy a kovi. megalloban, fogod magad es leszallsz. Ugyanez villamoson. Ezzel nem tudnak mit kezdeni, mert eled mar nem tudnak allni, nyomhatjak a dumat, te fogod magad leszallsz kesz. Max amikor leszallsz fingasz egyet nekik be a buszba.


Egyebkent meg a csokveseket miert nem buntetik meg? Mert ugy buzlik hogy meg se merik kozeliteni, es egyebkent BKK-s ismeros ejszakai buszon dolgozott, azt mondta sose ellenoriznek mert c-ok vannak ott es a hos utcai fajta. Oda se mernek menni inkabb dumalnak a soforrel.


De egyebkent amint latod hogy felszallnak a nenikek mert lehet latni rajtuk, hogy ok azok, csoportosan szallnak fel peldaul azt hiszik alcazzak magukat azt kozben en szemuveges vagyok, szemuveg nelkul utazva kinezem oket lol es tudom mar hogy ok azok. Es valamiert mindig nenikek szoktak buszokra villamosokra menni. Metrohoz ferfiak inkabb. Ezt sem ertem miert.


Es BKK Hivatalos szemely nenike nem fog a megyeri hidig kovetni... bar ki tudja, a nenike ellenorok megszallottak. Ducik, es aggresszivak, de en egyszer forditva mutattam be a berletem, csak kivettem a zsebembol, es a hatuljat mutattam be - de ugy ertsd hogy semmi nem volt a hatuljan csak a borito hatulja ilyen kek szinu, fules a fulembe mert zenet hallgattam, utanam sem jottek, csak kesobb lattam ahogy raktam vissza hogy lol. Es raadasul befele, lehet makom volt, meg ha tomegbe mesz at es felmutatsz valami kamut akkor nincs idejuk nyilvan az osszeset atnezni, en akkor felmutatok egy 1 eve lejart jegyet a tomegben es kesz megyek tovabb mikozben csippantja valakinek. Konnyu bliccelni kifele, befele nehez inkabb.

febr. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!