Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit lehet tenni bűnözés ellen...

Mit lehet tenni bűnözés ellen ott ahol nincs jog?

Figyelt kérdés

A településen ahol lakom lehet venni büntetőügyeket és bírósági ítéleteket, viccből tárgyalásra lehet idézni, koncepciós perek vannak.

Feljelentést tenni és pert indítani nem mindenkinek lehet, társadalmi helyzettől függ. A hatósági dolgozók rokonait, barátait nem lehet feljelenteni.

A sértettet bántják ha panaszkodik a bűncselekmények miatt és azt büntetik aki ellen a bűncselekményt tették.

Lopás, pedofília, prostitúció jellemző és mindenben problémát okoz a bűnözés.

Egy politikussal összevesztem, azóta hamisvádas ügyeim vannak.

Kitalált személy kitalált életéhez és bűnügyeihez felhasználják adataimat. A kitalált személy tulajdonságai, életeseményei, dátumok más mint a velem történt események, de erre azt mondják én nem tudom jól, annak ellenére hogy bizonyítani tudom hivatalos iratokkal.

A kitalált személyről leveleket küldenek, tárgyalásokra idéznek.

Ügyvédek nem vállalják az ügyeket, egyszer még kirendelt ügyvéd is lemondta és nem jött tárgyalásra.

A kitalált személy bűncselekményei miatt többször megbüntettek, másodfokon mindig kiderül hogy nem jól döntöttek.

A politikusról azt mondták külföldi származású és terrorszervezetek tagja, ezért ebben az országban bűncselekményei miatt nem tudnak intézkedni.

A problémáról írtam Varga Judit volt igazságügyi miniszternek, aki sajnálta a dolgot, majd leváltották.

A jogrendszer működésképtelen, feljelentést nem lehet tenni és perelni sem.



jan. 15. 10:11
 1/3 anonim ***** válasza:
36%
Ami most van Magyarországon, annál még az is jobb lenne, ha nem lenne jog. Akkor legalább azt sem büntetnék, aki fellép a bűnözők ellen. Most utóbbit büntetik, de a bűnözőket nem.
jan. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Üdv Orbanisztán fővárosában, Felcsúton.
jan. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Aha, persze...
jan. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!