Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mennyi Magyarországon a...

Mennyi Magyarországon a "Lakóhelye szerinti online szolgáltatások használatához szükséges törvényes korhatár" ?

Figyelt kérdés
Igy kaptam ezt meg egy regisztrációhoz és nem vagyok tisztában hogy ez hány éves korhatár, mi ez, hogyan működik

2023. aug. 7. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit kell vele csinálnod?
2023. aug. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1

Egy regisztracional vagy 18-nak kell lennem vagy ezt az eletkort betöltöttnek és 18 nem vagyok

2023. aug. 7. 21:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor hivatalosan nem játszhat vele. Miről van szó?
2023. aug. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Hova gondolsz ***** válasza:

Hova regisztráltál?

Külföldi oldal? Mert ez szolgáltatástól függ. Alkohol, dohány, kaszinó, szexuális tartalom.

Nálunk ez 18 év. Nem lehet, hogy csak ezt kellene beírnod?

Amúgy tedd át szerintem az informatika kategóriába, ott lehet jobban tudnak segíteni.

2023. aug. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Hova gondolsz ***** válasza:
Jaj, most látom a válaszod, amit az 1-esnek írtál. Igen, akkor ezt kell beírni, hogy 18. Aztán vagy tovább kérdez, hogy mi az életkorod és te erre beírod, hogy 18 vagy a valódi életkorod, és akkor nem enged tovább.
2023. aug. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
véleményt adó oldalra kérte
2023. aug. 8. 01:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!