Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek mikor lesz ítélet...

Szerintetek mikor lesz ítélet Türk Róbert ügyében?

Figyelt kérdés

Bár elvileg mindenre kiterjedő vallomást tett, ami gyorsítja az ügyet és akár az előkészítő üléssel vége is lehet a sztorinak, néhány dolog akadályozhatja:

1) Függetlenül attól, hogy megvan a tettes, nyilván alaposan kivizsgálják mi hogy volt, ahogy ezt emberölésnél szokás.

2) Az ügyvéd még meggyőzheti, hogy inkább megéri védekezni.


2023. júl. 20. 10:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A bíróságok leterheltségétől függ, valószínűleg 2024 folyamán.
2023. júl. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
1-2 év, ráadásul ha lesz jogorvoslati eljárás/ok, akkor még később.
2023. júl. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Legkorábban tavasszal.
2023. júl. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
pár évet kap szerintem
2023. júl. 21. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
4: Nem ez a kérdés, hanem hogy mikor ítélik el.
2023. júl. 21. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom, hogy eleve a vádirat is késő ősszel születhet meg, amit benyújtanak a Fővárosi Törvényszékre, ami a legtöbb ügyet viszi idehaza, tehát mire ez egyáltalán bíró elé kerül és kitűzik az előkészítő idejét, szerintem épphogy karácsonyi szünet előtt leszünk. Ha nem ismeri be az előkészítőn és rendes tárgyalás lesz, az is több tárgyalási nap, én valahogy jövő tavaszra várnám, hogy talán megszületik az elsőfokú, nem jogerős ítélet.
2023. júl. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!