Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Jó megoldás az orvosi korrupci...

Jó megoldás az orvosi korrupció törvényi üldözése? Nem lehet, hogy ezzel pont a legjobb, legképzettebb, legnagyobb gyakorlattal rendelkező orvosokat (sebészeket) iktatjuk ki, mégjobban növelve a várólistákat?

Figyelt kérdés

Tudom, nem kötelező hálapénzt elfogadni, vagyis bűnözni és az orvosok többsége nincs is abban a helyzetben, hogy kapjon, elfogadjon hálapénzt, ez csak egy kiválasztott réteg sajátja volt régen is, például a sebészeké. Mi is adtunk 10+ éve szívműtét után a fiatal sebészorvosnak önként, nem kérte.


"Üzletszerűen elkövetett vesztegetés elfogadása gyanújával indított eljárást a Jász-Nagykun-Szolnok megyei rendőrség egy szolnoki orvos ellen. Az eljárást a Nemzeti Védelmi Szolgálat feljelentése alapján indították meg, miután a nyomozók 2023. július 17-én tetten érték."


[link]



2023. júl. 18. 14:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem olyat lehetne, hogy lenne arra számlaszám, ha valaki támogatni szeretné az adott osztált, amit akár arra is lehetne költeni, hogy pihenni mehessenek a dolgozók, ami nagyon fontos egy ilyen munkakörben.
2023. júl. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!