Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha internetnácikat találok,...

Ha internetnácikat találok, feljelenthetem őket?

Figyelt kérdés

Tehát. A 15-16 éves szélsőjobbos fasiszta meg neonáci csoportok ellepték a Discordot (van köztük 14 éves is sajnos). Van egy külön erre létrehozott szerverük, ahol vannak 10-15-en. Na most. A tagok felének az ip címét már megszereztem, mivel annyira buták, hogy be tudtam grabbelni. Ha esetleg több infót megszereznék róluk, feljelenthetem őket a rendőrségen?


Elég durva módon nyomják az önkényuralmi jelképeket, illetve Hitlert meg Szálasit éltetik.



2023. jún. 12. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Az nincs betiltva, hogy náci legyél. Nem terjesztheted ezeket a jelképeket nyilvánosan. Fórumokon ezekről beszélgetni az nem számít csoportosulásnak ami okot adna a rendőrségnek, hogy beleavatkozzanak. Ha beleállnának az úgynevezett tini internetnácikba hatalmas erőket vonna el a valós problémáktól, titkosrendőrségtől kezdve bírósági pereken át a büntetésvégrehajtásig.
2023. jún. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%

A fejest kell elkapni!



[link]

2023. jún. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%
Kérdezd meg nagyapádat, hol és hogyan jelentette fel a szomszédot, amikor hallotta a disznót visítani!
2023. jún. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

Ezek az internyetnácikok nagyon veszélyesek!

Bezzeg azok akik túlerővel támadnak meg valakit hátulról mert nem tetszik az ábrázata az smafu!

2023. jún. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#4 Az más. Ők antifák nekik mindent szabad, és mindennek az ellenkezőjét is, mert ők a legjobbak. És biztos, hogy ők a legjobbak, mert ők mondják.
2023. jún. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, neked miért baj az ha valaki neonáci vagy fasiszta? Mindenkinek megvan a saját ideológiája amit követ, ráadásul nem hinném, hogy ok nélkül fasiszták és neonácik.
2023. aug. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!