Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha valaki más kártyájával...

Ha valaki más kártyájával fizetek Discord nitrót, akkor abból lehet valami baj?

Figyelt kérdés
A discordon van ingyen 2 hetes nitró, amit egy nitróval rendelkező barátod/ismerősöd el tud neked küldeni, de ahhoz hogy ezt beaktiváljuk ahhoz kell egy bankkártya is. Nekem nincsen bank kártyám de be szeretném aktiválni. Haverom a Revolut nevű alkalmazással szeretne nekem csinálni egy virtuális bánkártyát, csak arra, hogy be tudjam aktiválni a 2 hét nitrót. És az lenne a kérdésem, hogy úgy valami baja tud esni a Discord Profilomnak, hogy azzal a virtuális bánkártyával csinálom ezt meg? (Úgy értem, hogy hozzá tud férni a profilomhoz?) Mert nekem ez nagyon gyanús, hogy folyton próbálgat nekem adni egy virtuális bankkártyát, hogy azzal aktiváljam be, de eddig nem jött össze.
2023. jún. 5. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
71%

Hivatalosan szerintem nem lehet baj, mert a cégeket általában nem érdekli honnan jön a pénz, a lényeg, hogy jön.

Viszont ha nagyon gyanakodsz a barátodra, mert nem bízol benne, akkor nem ajánlanám. Ha "véletlen" elfelejtenéd a jelszót, e-mail címedet, akkor a fizetés alapján fognak beazonosítani. És mivel nem te fizettél, benne van a pakliban, hogy átveheti a fiókodat, ha nagyon rámegy erre.

Sok fiókot elvettek így játékokban, egyéb alkalmazásokban a jópofa emberek. Ha nem bízol benne annyira, akkor inkább ne fogadd el az ő bankkártyáját.

2023. jún. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké. Köszi.
2023. jún. 16. 12:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Revolut legjobb dolga az egyszeri virtuális kártya.

Kifizetsz valamit, megszűnik. Nincs olyan hogy havonta levonnak tőled több ezreket mert nem tudod megszüntetni az előfizetést.

Nem tud ezzel hozzáférni a barátod a fiókodhoz.

2023. jún. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!