Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi a helyzet Andrew Tate ügyében?

Mi a helyzet Andrew Tate ügyében?

Figyelt kérdés
A fan club tagjai már a letartóztatása után 2 órával terjesztették a hírt hogy kint is van. Azóta volt már a sztárügyvéd aki úgyis kihozza meg "most már szabadon kell engedniük", aztán valahogy még mindig bent ül a nyomorultja :D meddig ül még Kobra Bandi?

#Bandi #teszkósmacsó #topdzsí #Nekedmilyenszínűarabszállítód
2023. febr. 22. 23:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
Még mindig koholják ellene a bizonyítékokat, hogy aztán koncepciós perben elítélhessék.
2023. febr. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Érdemes nézni Bruce Rivers ügyvéd műsorát vele kapcsolatban.
2023. febr. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Olyan kemény csávó meg "spártai" hogy két hónap sitt után ami kb egy 3 csillagos magyar szálloda színvonalú, sírva könyörgött hogy vigyék kórházba. :D
2023. febr. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Azt hiszem 50 másik elítélttel volt összezárva. Rabok is kórházba kerülhetnek, akár egy fogtömés miatt is. Arról nem tudok, hogy sírt volna.
2023. febr. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
Haziorizetben van most.
2023. ápr. 4. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2023. ápr. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Bandi vagyok, de eddig a Kobra Bandi elnevezést csak csajoktól hallottam :), ráadásul nem is voltam letartóztatva!


Az A.T. ügyről meg az a véleményem, hogy:


"A fan club tagjai már a letartóztatása után 2 órával terjesztették a hírt hogy kint is van. "---Az első letartóztatás alkalmával 49 perc után kiengedték őket. A másodiknál meg sok-sok hónapig letartóztatásban voltak annak ellenére, hogy nem emeltek vádat, sőt a vádemelés a mai napig nem történt meg.


Esetleg tudsz valami bennfentes infót, hogy mivel vádolják? Sokat kereshetsz vele, ha megosztod pl. a BBC-el, a 10%-os jutalékomról persze ne feledkezzél meg!

2023. jún. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
Én úgy tudom, hogy a Tristan Tate ellen már vádat emeltek, "erőszak alkalmazása mások ellen" valami ilyesmi.
2023. jún. 13. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Várhatóan ebben a hónapban fog vádat emelni az ügyészség, ebben a hónapban lesz eloszor tárgyalás.


Egy-ket hete súlyosították hogy mivel gyanúsítják, mostmár folytatólagosan elkövetett emberkereskedelem. Büntetés maximum azt hiszem 10 év.

2023. jún. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Román portálokat erdemes olvasni, fordítoval teljesen jó. Amerikai/angol vloggerek csak pofaznak de fingjuk nincs a román büntetőeljárásról.
2023. jún. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!