Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mire ítélnétek Andrew Tatet?

Mire ítélnétek Andrew Tatet?

Figyelt kérdés

2022. dec. 30. 14:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
42%

9

A pankráció meg továbbra sem bunyó. Az színészkedés. Az hogy ott majd előadja a tripla pörgőforgó rúgást vértablettával a 2 méteres 150 kilós kanc-nyok nem lesznek lenyűgözve. A Big Brotheres múltjától sem.

2023. jan. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
11%
#9 ha választanom kéne hogy ki védjen meg, egy x éve a börtönben lévő “börtön edzett” rácsos alfa vagy egy hisztiző netes celebke, aki koreografált bunyókat “nyert” régen, szerintem nem nehéz a választás.
2023. jan. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
ISKA szerinted pankráció? :D De ostoba vagy :D
2023. jan. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
25%
Pankráció 😂😂😂 látszik nagyon benne vagy a küzdősportokban. Nem állítom, hogy nem lehet megverni, sőt biztos vagyok benne, hogy lesz bent egy két komolyabb darab bűnöző aki meg tudná csinálni. Azt viszont azért vegyük figyelembe, hogy profi kickboxer a csávó, szóval fel kell kötni a gatyáját aki vele akar ütni😁
2023. jan. 8. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha rajtam múlna, egy percet se töltene börtönben, hanem menne 30 év közmunkára. Az ilyen léhűtő milliomosoknak az sokkal jobban fájna mint a cella meg a seggbekuki.
2023. jan. 10. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

A válaszokat elnézve elég komoly büntetéseket szabtatok ki egy swatting áldozatra :)


Kíváncsi vagyok, hogyan büntetnétek azokat:

-akiket kiraboltak

-megvertek

-megöltek

-megerőszakoltak

-elütöttek autóval

-szélhámos áldozata volt

-stb.


Ezeket az embereket, hogyan kéne véleményetek szerint még pluszban megbüntetni?

2023. jan. 10. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Aki le mert pontozni, azt felkeresem és agyonverem!
2023. jan. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!