Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Honnan lehet metudni, hogy...

Honnan lehet metudni, hogy egy bizonyos ember életben van-e még vagy sem?

Figyelt kérdés

Valakire kíváncsi vagyok aki teljesen eltűnt már évtizedekkel ezelőtt mindenki szeme elől, senki nem tud róla semmit. Állítólag kiköltözött az USA-ba és férjhez ment de vannak hírek hogy Olaszországban dolgozott régen. De vannak olyan pletykák is miszerint meghalt.

Nagyon kíváncsi vagyok mi történhetett vele és hogy tényleg elhunyt e, sajnálnám. Meg szeretnék bizonyosodni róla, hogy él még és jól van.


Honnan lehet megtudni azt hogy egy magyar állapolgár él e még, mely hatóság ad ki ilyen adatot?

Kiadható-e ilyen adat hogy egy bizonyos ember meghal-e vagy sem és ha igen, mikor? Van-e ilyen nyilvántartás és ha igen ez mennyire publikus magánembernek?

Van ügyfélkapum, nem tudom ez számít e :D


2022. dec. 1. 11:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy nem rokonról van szó
2022. dec. 1. 11:09
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Magánnyomozó.
2022. dec. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Magánnyomozó.
2022. dec. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Magánnyomozó.
2022. dec. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Magánnyomozó.
2022. dec. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Magánnyomozó.
2022. dec. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2023. aug. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!