Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha bedobálom az elektromos...

Ha bedobálom az elektromos scootereket a Dunába, vagy szétverem őket kalapáccsal, büntetőjogilag felelősségre vonathatnak?

Figyelt kérdés
A széthagyott, össze-vissza leparkolt példányokat iktatnám ki.

2022. okt. 21. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igzdé
2022. okt. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
IGEN!!! Természetesen.
2022. okt. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Te, mi lett volna, ha rollert írtál volna helyette?

A gugli segítségével tudtam meg, mi a fityfene az a scooter.

Az, amit előtte évtizedeken át mindenki rollernek hívott - és szerintem nagyjából ma is mindenki.

2022. okt. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, valami indokkal elő fognak állítani.


Amikor haverokkal részegen táncoltunk a kukákon, beszakadt a tető aztán szanaszét ment a sok szemét ahogy próbáltunk kimászni.

Végül 70 ezer bírságot kellett fizetnünk.

Ezzel csak arra akartam kilyukadni, ha másért nem akkor szemetelés címszóval elővesznek.

2022. okt. 22. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Naná, miből gondoltad, hogy esetleg nem?
2022. okt. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, még téged b'sznának meg környezetszennyezés és rongálás miatt, pedig azokat kellene, akik nem használják a felfestett parkolókat. Én is gyűlölöm a seggfejeket, akik szanaszét hagyják a rollereket, szóval megértelek. (A Dunába azért tényleg ne dobálj semmit, de ha éppen szemtanúja vagy egy ilyen esetnek, nyugodtan vágd pofán az illetőt, majd tanúskodom melletted.)
2022. okt. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, a környezetszennyezést sok mindenre ráhúzzák. Egyetemista koromban egy link évfolyamtársamat azért bírságolták meg (ugyanezen címszóval), mert közterületen pisilt. Igaz, az egy beépítetlen füves terület volt, de nála semmiféle igazolvány nem volt, úgy nézett ki, mint egy hajléktalan, ezért rögtön bevitték a kapitányságra, ott faggatták, majd ezzel a bírsággal engedték el.
2022. okt. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Égjen a g3c!be [link]
2022. okt. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!