Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha facebookon "genetikai...

Ha facebookon "genetikai hulladék szarnak" neveznek az már becsületsértés?

Figyelt kérdés
Elég sokszor meg szoktam nyilvánulni közéleti kérdésekben és eddig csak "szétverem a pofád, hülye paraszt" stb jött csak privátban, de tegnap megkaptam, hogy "te f...szopó genetikai hulladék szar, dögölj meg" egy "úriembertől". Vagy mivel sokat kommentelek, ezeket tűrnöm kell? Vagy ezzel akár már mehetnék a rendőrségre is?

2022. szept. 22. 08:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Ez semmi, nem mehetsz vele sehová.
2022. szept. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
Nagy nyilvánosság előtt, beazonosíthatóan becsmérel. Mehetsz a rendőrségre, tanulja meg a büdös paraszt, hogy normálisan kell viselkedni.
2022. szept. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Most ezért mondjuk naponta több ezren perelhetnének. Ezért szerintem felesleges. A közéleti témák, már csak ilyenek, hogy ha valakinek nem tezsik valami, rögtön kapod...
2022. szept. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Nem. Akkor lenne becsületsértés, ha nem lennél az.
2022. szept. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%
Amúgy mennyire debil elmének kell már lenni valakinek ahhoz, hogy egy véleménynyilvánítás miatt privát üzenetbe ráírjon valakire?
2022. szept. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%

Mehetsz a rendőrségre, csak épp egy hangos röhögéssel vagy egy udvarias, fejcsóváló félmosollyal elküldenek a fszba.


Az internet ilyen, ne legyél snowflake. Vagy ha nagyon nem bírod elviselni, akkor nem kell számítózni.

2022. szept. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én, hogy múltkor egy elég húzós csalássorozatot akartam feljelenteni(gépjárművekkel kapcsolatos), kb 3 órát várakoztattak a bejáratnál a rendőrségen(VI. ker.), végül elmentem, azóta se tettem feljelentést. A telefontanu meg kb le se szrt.

Szóval megpróbálhatod. :D

2022. szept. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

#2

Nekem úgy jött le, hogy privátban írták neki ezt és nem "Nagy nyilvánosság előtt".

2022. szept. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez tetszik.

Valakit "genetikai hulladék szarnak" neveznek egy közösségi oldalon és nem csak simán besértődik vagy visszavág, belép egy másik oldalra és ott is megmutatja, hogy 'látjátok, én genetikai hulladék szar vagyok mások szerint'.

2022. szept. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7. Irj levelet
2022. szept. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!