Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha én egyszerű Magyar állampol...

Ha én egyszerű Magyar állampolgárként szeretnék egy levelet küldeni az európai bizottságnak, akik döntenek az EU-s források folyósításáról, azt hol tehetem meg?

Figyelt kérdés
csak mert nagyon jó lenne megismertetni velük azt a mondást, hogy "kecskére a káposztát". és hogy nézzenek már utána, hogy a magyar "kormány" kikre bízta a korrupció felügyeletét! Agyrém az egész
2022. szept. 19. 14:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel már rég megelőztek az ellenzéki politikusok.
2022. szept. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy egy korrupciós hivatal vezetőit nem nevezhetik ki azok, akik az állami források felett rendelkezve szintén a korrupció részesei lehetnek. Ezt az EU sem fogadná el így remélem.
2022. szept. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az EU képviselődnek küldj levelet, majd ő tolmácsolja.
2022. szept. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%

Az ellenzéki politikusok már rég megtették helyetted, plusz, kíváncsi vagyok, milyen KONKRÉTUMOT tudnál írni???

Árnyék - kormanyszerűt...👎

2022. szept. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Nyugi, nem kap pénzt a Fidesz úgysem.


Felesleges a levél.

2022. szept. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
2: Mégis ki nevezzen ki egy hivatalvezetőt Magyarországon?
2022. szept. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6: vezetőtestület kell, és az ellenzék is jelölhessen tagokat bele. Korrupcióellenes hivatalnak csak így van értelme, mert egyébként a fideszes korrupcióval (a kinevezők korrupciójával) nem fog érdemben foglalkozni, Patyomkin-hivatal lesz.
2022. szept. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7: és természetesen az sem lehet, hogy a fidesznek 2/3-os többsége legyen a vezetésben, mert akkor megint ugyanott leszünk, hogy a fideszes korrupciós ügyeket egyszerűen leszavazzák majd a fideszes tagok


A közpénzek többsége felett a fidesz rendelkezik, ezért nyilvánvalóan az ő működésüket kell leginkább ellenőrizni.

2022. szept. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem azonnal írj nekik.

Végre egy okos ellenzéki aki átlát a szitán, objektív és nem csak árnyékboxol.

Ha ezt ilyen összeszedetten és megalapozottan leírod, tuti Ursula személyesen meghív egy plenáris ülésre.

Egy kis segítség: translate.google.com (bár a megjelölt mondásokat nem tudom ismerik e, de nem biztos, hogy Ursula jól beszél magyarul)


Ha már írsz nekik, kérlek írd bele azt is, hogy pénzt csak közvetlenül KariGerinek küldjenek, lehetőleg a magán számlájára, mert neki legalább segítenek a tisztakezű DK-s szakemberek az elosztásban. Ne pazaroljuk a bélyeget. Köszi

2022. szept. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Koplárovics Béci ***** válasza:

"csak mert nagyon jó lenne megismertetni velük azt a mondást, hogy "kecskére a káposztát"."


Hát barátom ezzel olyan újdonságot írnál nekik, hogy abban a pillanatban megtennének Magyarország kizárólagos uralkodójává...

2022. szept. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!