Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy társkeredő oldalon,...

Egy társkeredő oldalon, gondolom kitalált nevezetű fotó nélküli tag, anyukámat és engem szidta csúnya módon, , gondoltam feljelentem , mert nekem ez rosszul esett, hol hogyan tehetem ezt meg?

Figyelt kérdés
Nyílt fórumon írta, ahol mások is láthatták!

2022. szept. 7. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Próbálom értelmezni...egy kisfiú vagy kislány felháborodott azon, hogy egy ismeretlen valaki az interneten szidta őket és ezzel akar a rendőrségre menni.


A rendőrség reakciója:


"Kisfiam vagy kislányom ne fárassz már minket a butaságaitokkal van nekünk elég bajunk. Írj vissza te is csúnya szavakat, vagy töröld magatokat, vagy lépj túl az egész virtuális világon mert ismétlem nekünk ezernyi valós gondunk, bajunk van amit meg kell oldanunk!

2022. szept. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Azért bárki, bármit mond jó világ van Magyarországon ha egyeseknek ilyen (a fenti) gondjaik vannak! Jó világ ez...aki mást mond hazudik!
2022. szept. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

14:16

Miért mit kellene tennem, sírni , mert mi hibánk miadt káosz van, meg háború ?


Tessék?

2022. szept. 7. 14:19
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem a mi hibánk miatt van.


Ha sírok, nemlesz óccsóbb a kenyér

2022. szept. 7. 14:21
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen oldalon ezt a helyén kell kezelni. Viszont, ha ilyen érzékeny vagy(jogosan) akkor nem kell ott lenned vagy le is tilthatod az illetőt.
2022. szept. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
MC Isti? :D
2022. szept. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A rendőrség bűnügyekkel foglalkozik. Ez legfeljebb becsületsértés lehetne, amiért polgári pert indíthatnál, de ennyi miatt nem fognak komoly kártérítést megítélni. Sokkal több időd, energiád és pénzed menne rá, mint amit el tudsz vele érni. Normális ügyvéd elvállalni se fogja, le fognak beszélni a pereskedésről - de azt is óradíjban megfizetve…


Annyit tehetsz, hogy szépen átolvasod az oldal szabályzatát és az illető által megsértett pontok felsorolásával jelzed az adminnak, hogy törölje a sértéseket, esetleg korlátozza, vagy tiltsa az illetőt - amennyiben ezt megalapozottnak ítélik.


Ezen kívül megpróbálhatsz valami epés beszólással visszavágni, bár szerintem annál fájóbbat nem fogsz találni, hogy “őszintén sajnállak, amiért téged nem szeretett anyukád annyira, mint engem” - pláne, ha tényleg így is érzel…

2022. szept. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Igazából annyi mint #7 megírta, hogy az adminoknak jelzed a problémád és majd ők intézkednek. Egyébként én a helyedben azt írtam volna vissza: "Nagyon szomorú, hogy a te életed olyan unalmas hogy van időd az enyémmel foglalkozni."
2022. szept. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!