Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Jövőhéten eldől mi lesz a...

Jövőhéten eldől mi lesz a íres B. Lászlóval. Elítélik emberölésért?

Figyelt kérdés

Ezzel van tele a média, hogy megvolt az utolsó szó jogán, végig tagadott, jövőhéten 13-án ítélet. A sajtóban olvastam, hogy ha személyi szabadság megsértéséért elítélik, semmit nem kap vagyis kap, csak azt már korábban előzetes börtönben, aztán otthoni börtönben letöltötte. Ha emberölésért elítélik, akkor viszont az ítélethirdetés után el sem engedik, hanem viszik egyből a börtönbe. Lehet, hogy most utálni fogtok, de ha én lennék a bíró én nem ítélném el emberölésért, csak személyi szabadság megsértéséért. (Holttest nélkűl?..., mivan ha él VV.Fanni., ha 3-5 vagy 10 év múlva előkerűl, mert csak elszökött dolgozni máshová és évek múlva visszatér??? Akkor aztán nagy perpatvarclesz, nem tudom mit csinálnak a bíróval, hogy ő meg elítélte.) Igen ezt csak zárójelben írtam, de nem véletlenül.

Megaztán, ha emberölésért elítélik, hogy van ez, hogy azonnal viszik a börtönbe? Biztos, hogy fellebbezik, majd megy másodfokra, ha ott is bűnösnek találják emberölés miatt, akkor megértem, hogy nem engedik el, de én úgy tudom, hogy ha nincs valaki előzetesben, jogerős után behívóparancsot kap majd, hogy be kell menni a börtönbe. Szerintetek mi lesz a 13-ai tárgyaláson? Ha Budapesti lennék elmennék a tárgyalásra, ha nyilvános, de 100 km-t nem utazok Kecskemétről azért.



2022. júl. 4. 20:04
A kérdező szavazást indított:
Emberölésért elítélik
Személyi szabadság megsértéséért ítélik el
Elítélik emberölésért, ha vv fanni előkerűl a bírót letámadják
10 szavazat
 1/2 A kérdező kommentje:
Jav. *híres
2022. júl. 4. 20:06
 2/2 MDaniel98 ***** válasza:
Szerintem is elítélik majd.
2022. júl. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!