Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egt állampolgár magyarországi...

Egt állampolgár magyarországi munkavállalásához milyen sorrendben kell eljárni?

Figyelt kérdés
Ugye szükségem van taj kártyára a munkavállaláshoz, de a taj kártyához szükségem van lakcímkártyára, amit elvileg az egt regisztráció során kapok meg, az egt regisztrációhoz viszont szükségem van munkaszerződésre. Kicsit elvesztem ebben valaki el tudna mondani, hogy milyen sorrendben kell intézni ezeket? Ki tudom kérni lakcímbejelentő lappal a lakcímet és majd ha már munkába álltam megcsinalni az egt regisztrációs folyamatot? Nagyon megköszönném, ha valaki útba tudna igazítani, mert online nem találtam egyértelmű választ

2022. jún. 12. 09:22
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a lakcímmel kellene kezdened, azt meg tudod kapni, ha a lakás tulaja akitől bérled beleegyezik, hogy bejelentsd magad a lakcímre.
2022. jún. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!