Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyhogy nem kérnek ügyszámot?

Hogyhogy nem kérnek ügyszámot?

Figyelt kérdés

Egy bűntetőügyben telefonon szoktam hívni a bíróság kezelőirodáját, mert náluk van az ügy és amióta náluk van az ügy, kb.már 15x hívtam őket.


Tekintettel arra, hogy ilyen helyen rengeteg ügy van, így mindig ügyszámot szoktak kérdezni, mert úgy tudnak könnyen rákeresni.


Én, ha felhívom őket, mostanában, nem kérnek ügy számot, mert egyből tudjàk, hogy ha bemutatkozok, akkor leesik egyből nekik, hogy melyik ügy. Volt, hogy mondtam, h ügyszámot mondjak-e, és nevetve mondta a néni az ügyszámot, hogy tudjuk, ez az.


De ezt honnan tudják így, meg mostanában miért nem kérdeznek ügyszámot, hanem ha bemutatkozok, azonnal mondják is, hogy mi a helyzet az üggyel.


Általában az a két néni szokott ott lenni.



2022. jún. 2. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a többi ember, aki hívogatja őket, nem annyira őrült, így te kitűnsz a tömegből és megjegyezték.
2022. jún. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Biztos, h nem néznek őrültnek, mert kedvesen beszélnek velem a telefonba.
2022. jún. 2. 15:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Pl. eleve kevés az érdeklődő, jellegzetes a neved.
2022. jún. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert már ismernek, Levike.
2022. jún. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!