Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Eladtam 1 db elfbart suliba(...

Eladtam 1 db elfbart suliba( tudom hulyeseg volt) es az igazgato megvadolt adocsalasert es be akar vitetni rendorsegre ez igy jogos? Szerintem nem

Figyelt kérdés
2022. márc. 30. 14:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Ez nagyon túl lett reagálva és ez az igazgató egy utaolsó spicli szemét ember a jelleme alapján. A rendőrség nem fog ilyen piti pár ezer forintos dolgokkal foglalkozni, így csak lehet, hogy fenyegetésnek szánta ezt, hogy ne csinálj többé ilyet.
2022. márc. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem üzletszerű tevékenység volt, akkor adócsalásért nem. Ha kiskorúnak adtad el, azért igen (Kiskorú veszélyeztetése). A nikotinmentes eszközök is dohánytermékekre vonatkozó korlátozás alá esik.
2022. márc. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Nincs olyan hogy adocsalas. Koltsegvetesi csalas a neve. Ha Magyarországon élsz?


Te ezt nem kovetted el.

2022. márc. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Addig orulj mig hulye es csak adocsalas miatt akar bevinni :) azt pikk pakk lepattintsak a rendorok, az h kiskorunak arulsz dohany termeket azert eleg hamar javitoba kerulsz
2022. márc. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt hülyeség. Amennyiben nem üzletszerűen csinálod, nem kell adóznod utána. Nem követtél el semmit, ha a kliensed 18 elmúlt.
2022. márc. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok 18+ es nem is arusitom nikotinmentes volt egyet vettem neki mert kert es atadtam neki
2022. márc. 30. 18:04
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Mondjuk, ilyen okos pedagógus mellett nem csoda, hogy írni se nagyon tudsz…
2022. márc. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mar elnezest de az hogy ekezetet nem hasznalok nem azt jelenti, hogy nem tudok irni xd kituno tanulo vagyok Es a masik nem ez a tema hogy ki tud irni meg ki nem
2022. márc. 30. 19:13
 9/11 anonim ***** válasza:
Házirendet mindenképpen sértettél. Nem volt elég gondos az sem, akitől vetted. És igen, jogot sértettél azzal, hogy továbbadtad.
2022. márc. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha már leállsz vitázni ezen: sok hiba van az írásodban. Nem az ékezetekkel van csak baj.
2022. márc. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!