Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kiürült motorolajos kannákba...

Kiürült motorolajos kannákba szabad tankolni dieselt? (Ami mégse benzin, hanem olaj, de mégiscsak üzemanyag) Ilyesmire gondoltam: ttps://images.app.goo.gl/c1E3YXjdMuzt1SK5A

Figyelt kérdés

Kiürült motorolajos kannákba szabad tankolni dieselt? (Ami mégse benzin, hanem olaj, de mégiscsak üzemanyag)


Ilyesmire gondoltam: [link]


2022. márc. 11. 04:31
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Igen lehet.
2022. márc. 11. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%

Hála istennek az ilyen barmok ellen akár szabálysértési eljárás indulhat:


“ A kormány utasította a rendőrséget, hogy rémhírterjesztés miatt minden esetben, amikor bűncselekmény valósul meg, indítson eljárást azokkal szemben, akik az ellátás leállásáról közölnek információkat. Azokkal szemben is eljárás indulhat, akik szállításra nem alkalmas tárolókba töltenek benzint.”

2022. márc. 11. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy gratulálok, egyelőre 2 kúton nem tudtam tankolni és hétfőn valamivel el kéne jutnom a lakóhelyemtől 420 km-re dolgozni, meg vissza….
2022. márc. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!