Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Dorogon van megbízható ügyvéd?

Dorogon van megbízható ügyvéd?

Figyelt kérdés
Tudtok Dorogon megbízható ügyvédet aki megy is valamire vagy mind csak a 20 ezreket szedi el óránként és semmi előrelépés.

2022. márc. 2. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:
A konzultáció nem ügyintézés, hanem tanácsadás. Ha konkrét üggyel bízol meg valakit, arra megbízási szerződést szokás kötni.
2022. márc. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dr Erberling Balintot nagyon ajánlom
2022. márc. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2 szer voltam mar N.G. nál 2 szer 20 ezerbe kerult. Folyamatban van vele egy vagyonmegosztas ügy. Szerződés nincs. Előrelepes sincsen. Lehet h nem jól választottam. Köszi a tanácsokat mindenkinek.
2022. márc. 3. 17:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Az ugyvednovel mi is így jártunk

1 év alatt 2 levelvaltas számtalan konzultáció sokszor 20 ezerért És még elnézést hogy zavarunk

Szintén vagyonmegosztas

2022. márc. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
megint mehetek be vagyonmegosztás miatt, újabb 20 ezer... szerintem azt simán el tudná mondani telefonban is, hogy milyen előrelépés történt. Ezt szélhámosságnak tartom, hogy minden kis információért menjek be és 20 rongy. és úgy köhög az a nő mint a tüdőbetegek. elég elviselni azt az egy órát. Inkább kérne nagyobb pénzt akkor amikor egy ügy lezáródott vagy elintéződött általa.
2022. márc. 9. 08:56
 6/6 A kérdező kommentje:
Mire mernek penzeket elkerni nem is értem. Pofátlanok. A normális ügyvéd csak akkor kéri el a gázsit ha meg van nyerve a per. Szélhamos ügyvédből van jó sok a fenébe.....
2023. nov. 7. 18:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!