Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A végrehajtói irodáknak...

A végrehajtói irodáknak kötelező-e a szárazbélyegző használata?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy családon belül valaki azzal szeretné a tartalékok eltűnését igazolni a többiek felé, hogy azt állítja, végrehajtás alá vonták.

Hosszas huzavonát követően hozott "hitelesnek tűnő" papírt, de ha van rá mód, biztosan szeretném tudni, hogy igazi-e.



2022. febr. 3. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozók kapcsán szoktam kapni végrehajtóktól letiltást, igaz mostmár elektronikusan küldik, de a régieken csak sima bélyegző van.
2022. febr. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. febr. 3. 21:43
 3/5 anonim ***** válasza:
19%
A végrehajtók a társadalmunk hiénái: büdös pofával röhögve véreztetik ki a családokat, miközben mindenkitől mindent ellopnak!!! A társadalom legértéktelenebb része!
2022. febr. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

3-as: Részben igazad van. De nemcsak ők a felelősök.

Van egy rakás alkalmazottam. Tudod milyen piti ügyekben kaptak végrehajtói letiltásokat? Be nem fizetett parkolás, BKV bírság, be nem fizetett mobiltelefonszámla, időnként otp személyi kölcsön párszázezerről. Ha nem lennének a végrehajtók, akkor ki hajtaná ezeket be? Verőlegények? Vagy ne hajtsa be senki? Az tudod hova vezetne, ha a nemfizetésnek nem lenne következménye? Mert sok ügy nem azért kerül a végrehajtóhoz, mert nem tudnak fizetni, hanem mert nem akarnak, carnak rá. Aki a 8ezres BKV bírságot nem akarja kifizetni, az lehet, hogy megérdemli, hogy évekkel később a végrehajtón keresztül 60000 forintot fizessen. Az én alkalmazottamnak belefért volna a fizetésébe, hát így járt.

2022. febr. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindig is volt végrehajtás - csak nem üzleti alapon!!!

Tudod te, hogy mi pénzt harácsolnak ezek a hiénák? És mennyit csalnak, lopnak és átvernek??? Voltam egy pár kilakoltatáson és egyéb eseményen, bicskanyitogató amit (és ahogy!) művelnek!!!

Vissza kell állítani a közvetlen bírósági végrehajtást, vissza kell állítani a jogszerűséget!!! (ezt a Schadl-féle hordát elszámoltatni és el kell zavarni a francba!)

2022. febr. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!