Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van egy nagykorú ismerősöm...

Van egy nagykorú ismerősöm (25 éves) aki beszélgetett facebookon egy 15 éves lánnyal de a lány ragaszkodott hozzá. Most a 15 éves kis lánynak a szülei feljelentést tettek a férfi ellen mire lehet számítani? És vagyok én aki segítettem ebbe nekik?

Figyelt kérdés
Feljelentés, kiskorú, nagykorú
2021. dec. 3. 15:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
75%
Beszélgetni lehet (bizony még szexről is), sőt dugni is 15 évessel (bár nem túl korrekt hogy valaki 25 évesen 15 éves lányokra hajt), meztelen képet kérni viszont NEM.
2021. dec. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk mert jó eséllyel nem csak beszélgettél, hanem kértél mást is tőle...
2021. dec. 4. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Az alapján, hogy a kérdező nem válaszol sejtem, hogy tuti róla van szó és, hogy nem éppen a legjobb dolgok vannak abban a beszélgetésben.
2021. dec. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy tipikus csalàs, beszèlgetnek, kèpek, kiscsaj benyőgi, hogy kiskorù, apuka feljelentèssel fenyeget ès pènzt kér
2021. dec. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!