Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha a munkáltatóm -egy adott...

Ha a munkáltatóm -egy adott tankerület- fizetés nélküli szabadságra küld a kötelező oltás megtagadása miatt, megteheti-e azt, hogy miután visszajönnék, kirúg és a helyettesítő tanárt tartja meg?

Figyelt kérdés

Határozatlan idejű munkaszerződésem van, amiben nincs benne semmilyen oltásos szöveg.

Attól tartok, hogy bosszúból esetleg kirúgnak, ha pár hónap múlva visszakerülök.

Nem szeretném részletezni azt, hogy miért nem oltatom be magam jelenleg, sem vitatkozni erről.



2021. dec. 2. 21:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
Ilyen sok tanár van a tankerületben hogy nem tudnak elhelyezni ha visszamész ?
2021. dec. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%
Simán. Miért azt tartsák meg, aki cserben hagyta őket, akire nem számíthattak?
2021. dec. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kíméljétek az időtöket meg engem is magatoktól, kedves söpredékek.
2021. dec. 3. 06:58
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
Nyomorult, remélem munkanélküli maradsz és nem mérgezed a gyerekeket a hülyeségeddel tovább.
2021. dec. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy akarsz visszajönni, ha nem veszed fel az oltást?
2021. dec. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Kedves Kérdező, természetesen nem tehetné meg, mint ahogyan azt sem, hogy a határozatlan idejű munkaszerződésedet egyoldalúan felrúgja. Itt mindent úgy módosítanak, ahogyan akarnak! A sok degenerált hozzászólóval pedig ne foglalkozzál! Ők a falkához csapódtak gondolkodás nélkül, pedig a falka nem fogja őket megvédeni! Minden kiderül majd, csak idő kérdése!!!
2021. dec. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Utolsó, köszönöm. Közben sikerült jogásztól megkérdeznem.

Rájöttem, hogy nagy hiba ide kiírni bármit is. Csak tudod az ember kapálózik, kapaszkodik minden fűszálba, de most megtanultam, hogy ez a fűszál szaros, nem érdemes hozzáérni.

8# A kérdésben benne van a válasz számodra: "miért nem oltatom be magam JELENLEG".

2021. dec. 3. 13:36
 8/11 anonim ***** válasza:
34%
Az oltatlansagot komolyan mondom buntetni kene
2021. dec. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
nem fognak visszamenni ,mivel a gyógyszeripar azt követeli ,hogy aki oltatlan azt rúgják ki.
2021. dec. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Apropó vissza sem mentem, én mondtam fel:DDD

Rájöttem,hogy létezik világ az oktatáson kívül is, ahol pl.a főnök névnapodra ajámdékot hoz:) és nem kell folyamatosan reszketni és nem fárad el az ember olyan szinten, hogy hazamegy és összeroskad egy székbe amiből már csak lefeküdni áll fel.

Szóval kedves kollégák, lehet bátran próbálkozni! Meg fogjátok tudni állni a helyeteket bárhol!

Majd ha akkora tanárhiány lesz, hogy a szülők fognak kimenni tüntetni (vagy már az is megtörtént...?) akkor hátha rájönnek h valamit elk_rtak ezek is.

2023. szept. 5. 08:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!