Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » HOMOFÓB TÖRVÉNY! Nem önfejűek...

HOMOFÓB TÖRVÉNY! Nem önfejűek és gondolnak esetleg csak saját magukra az emberek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom, hogy ezt a törvényt a gyermekek jellemfejlődésének védelme érdekében hozták létre és nem azért, hogy a magukat LMBTQ+ tagnak érző embereket ellehetetlenítsék attól, hogy önmaguk lehessenek.


"Megtiltanák a 18 éven aluliak számára a homoszexualitás és a nemváltás népszerűsítését és megjelenítését."


"Nem lehetne iskolai előadást tartani ezekben a témakörökben."


"Korlátoznák vagy kitiltanák azokat a civil szervezeteket, amelyek nincsenek nyilvántartásba véve (ezek főleg a liberálisnak tartott szervezetek)"


"És tilos lenne olyan reklámot elérhetővé tenni 18 éven aluliaknak, amely öncélúan ábrázolja a szexualitást, illetve a homoszexualitást és a nemváltást népszerűsíti."


Fiatal, 6 éves gyermekeknek azt tanítják, hogyan bánjanak a nemiszervükkel. 241 iskolában szeretnék bevezetni.

[link]

[link]


Pedofilok jogszerűen alapítottak pártot:

[link]


Ezek a Drag Queen-ek a gyerekek előtt szexualitással foglalkoznak.

https://www.youtube.com/watch?v=efp9X3xtbyc

https://www.youtube.com/watch?v=jkZujRnHWNA



2021. jún. 17. 20:26
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
9: Nem értem az összefüggést a kettő között. Előbbi egy matematikai ág, míg utóbbi egy szexuális irányultság.
2021. jún. 17. 21:32
 12/20 anonim ***** válasza:
90%

11! Pontosan, akkor miért kéne az egyikkel a szülőnek a másikkal az iskolának foglalkoznia? Vagy akkor ki dönti el, hogy melyikkel ki foglalkozik? Te? A kormány? Ki?

Tehát már az alapfelvetés, hogy ez vagy az ennek vagy annak a dolga is egy mesterséges konstrukció, ennek kéne leesnie.

2021. jún. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
12: Te most konkrétan miről beszélsz? A trigonometriát oktatni, tanítani kell. Erre vannak külön szakosodott emberek, akiket tanároknak hívunk és a diákok tudását növelik ezzel. A nemi hovatartozásról felvilágosítani kell a gyereket és az nem a tanár dolga. A kettő egy lapon sem említhető.
2021. jún. 17. 21:50
 14/20 anonim ***** válasza:
87%

13! Tehát azért van így, mert TE így gondold, ÉN meg nem. Akkor kinek van igaza?

Te azt mondod, hogy nem a tanár dolga én azt, hogy igen. Akkor meg? (mellesleg nem nemi hovatartozás, hanem szexuális orientáció, legalább a dolgok nevével legyél tisztában, bocs)

2021. jún. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
14: Igen, félreírtam. Bárkivel előfordul.
2021. jún. 17. 22:02
 16/20 anonim ***** válasza:
79%

A kérdező enyhén szólva is beteg ember.

A pedofíliát igyekszik összemosni a melegekkel, transzneműekkel, stb.


Amúgy, a pedofilok miért is ne alapíthatnának pártot?

A pedofília nem büntetendő. Az büntetendő, ha egy pedofil gyermekkorúval közösül.


Attól, hogy egy gyerek lát meleget is, nem válik meleggé. Én sem váltam azzá, pedig nélam még be is próbálkoztak páran.

Attól sem válik meleggé, ha a tv-ben olyan filmet lát, amiben vannak melegek is.


Ha úgyis meleg, akkor viszont tönkre teszi az életét egy ilyen törvény.


Itt látszik, hogy mennyire sötét, paraszti felfogás uralkodik egyes emberfejekben ma, a XXI. század első felében.

És ilyen büdös gyökerekkel van tele a parlament.

2021. jún. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
22%
Teljes mellszélességgel kiállok a törvény mellett. Túl sok volt az elmúlt években a meleg reklámozás. Mondhatni majdnemhogy divat már melegnek lenni. Ennyi korlátolt idiótával ezt értük el mint a #16 válaszoló.
2021. jún. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

16: Tehát Én jómagam beteg vagyok a kérdésem miatt, de az már nem aberráltság, ha egy Drag Queen óvodások előtt táncol és twerkel kirívó szettben.


A pedofil párt eseténél: nyíltan vállalják, hogy gyerekekhez vonzódnak és 12 éves kortól legalizálni akarják a szexet. A pedofíliának minden formája elítélendő. Ez szintén aberráltság.


Nem kell mindenkit egy kalap alá venni magad miatt és ez sok mindentől függ. Egy 6 éves teljesen másképp fogja fel a dolgokat, mint egy xy éves, de ez nem kérdés. Hogy példával szemléltessem: A Drag Queen a meseolvasás és twerk óra után megkérdezte, hogy ki szeretne Drag Queen lenni, ha nagy lesz. A kérdéssel nem lenne semmi baj sem, ha a videóban láthatólag a normák szerint viselkedett volna.

Ott van a 9 éves gyerek példája aki transz lett, mert ezt látta a TV-ben.

[link]

2021. jún. 18. 10:52
 19/20 anonim ***** válasza:
59%
Kérdező, te nagyon ostoba vagy.
2021. jún. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
60%

"gyerekekhez vonzódnak és 12 éves kortól legalizálni akarják a szexet."


Ami azt illeti Magyarországon gyakorlatilag most is ilyen a szabályozás, hogy a 18 éven aluli szexelhet egy 12 évessel is, csak ha 18 felett vagy akkor jön a 14 éves korhatár, szóval ha tényleg ez a pedofil párt javaslata, akkor Magyarországon majdnem ez van, amit szeretnének, ugye-ugye, ahol ilyen vadliberális kormány van! 🤣🤣

2021. jún. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!