Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A 8ker tényleg kemény hely?

A 8ker tényleg kemény hely?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
ugyan...manapság már mindenütt vannak cigányok. az se rosszabb mint pest bármelyik része
2010. aug. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sok cigger él arra?
2010. aug. 24. 19:50
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Kifejezetten biztonságos környék pl. a borsodi kis falukhoz képest. A Nagykörúthoz közelebb eső részei tök olyanok, mint a nagyvárosi, mozgalmas részei New Yorknak és Londonnak, a X. kerület felé lévő "határvidéke" a vészesebb környék.
2010. aug. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Én borsod megyébe élek 1 kis városba, és elhiheted h milyen kemény itt az élet :S a buszmegállóba suliból hazajövet a fél buszmegállóba cigók vannak ,ráadásul még az aggreszívabb fajtából is vannak néha bőven , késsel meg mindennel felszerelve ...
2010. aug. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Magyarország... én így szeretem, legalább is ezt lehet hallani a reklámban.


19:52

Látom még nem voltál éjszaka kinn az utcán.

2010. aug. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Vannak nyugisabb részei, pl. itt a Rákóczi út környékén, de az ilyen Népszínház utca, Nagyfuvaros utca, Erdély utca és hasonló területeire szinte életveszély bemerészkedni - akár még fényes nappal is. Még egy jótanács: ha arra jársz, sose szállj fel a 99-es buszra, azt a járatot még az ellenőrök is elkerülik.
2010. aug. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szabolcsban sem jobb a helyzet,sajnos ott vannak már mindenhol ezek a valamik.
2010. aug. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
95%

a 99es busztól és utazóközönségétől ments meg Uram minket! :D


amúgy körútön belül még lájtos. uracskám a Kálvária környékén lakott, na nem szívesen mentem arra egyedül esténként.

Népszínházat ha tehetem kerülöm. jobb a békesség.

a Diószeghybe meg ne menjen az ember ha élni akar.


lehet, h én vagyok a fostos de hallottam szép sztorikat, és a jövőben nem vágyom efféle főszerepre...

2010. aug. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!