Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Vizipisztolyt vagy pumpás...

Vizipisztolyt vagy pumpás flakont mivel érdemes tölteni, hogy kb erős paprikaspray hatása legyen és ne sértsen törvényt?

Figyelt kérdés
Jó lehet a chilipor+ecet+olaj? Esetleg van valami nem leülepedős megoldás is? Netalán valami létező háztartási vagy műszaki spray, ami jellemzően térdre kényszerít egy nagyon akaratos támadót is, és jó eséllyel semmi szövődménye nem lesz a dolognak? Amiket beígért nekem az aktuális bolond, azokhoz passzolna az inkább csak kellemetlen semmint súlyos szövődmények jó esélye is, de maradjunk inkább a jól védhetőnél! Úgyis nagyon bucira lesz verve, ha a családomra támad, csak legyen valami üzembiztos cucc, ami megzavarja, ha mondjuk késsel és a barátaival jön. Annyira most nem érzem nagy bölcs költekezésnek a paprikaspray beszerzést, mivel elég kicsi, meg elég drága is, főleg hogy egy nem is biztos, hogy elég irányítani a helyzetet.

2021. ápr. 22. 23:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

A szem a legérzékenyebb szerv, gyakorlatilag ha sima vízzel szembelövöd, már attól is „megvakul” az illető. Ezt lehet felturbózni, mondjuk egy, a hagymából és citromból összetákolt keverékkel. Ha nem akarod ténylegesen megvakítani, akkor ecetet ne használj.

Igazság szerint egy sima dezodorral vagy illatosítóval is elég szemen fújni az embert, azzal meg szarakodni sem kell, és nem is egy horribilis összeg.

2021. ápr. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
A CS vagy a CR spray miért nem jó?
2021. ápr. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%

Tehat veszelyben erzed a sajat es a csaladod testi epseget, megis sajnalsz nehany sz...os ezrest valami normalis onvedelmi dologra, inkabb vizipisztollyal varnad a tamadokat?

Hat nem tudom mit tudnek javasolni. Talan pszichologust leginkabb.

2021. ápr. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 EagleHUN ***** válasza:
86%

Úgy hallottam a hajlakk nagyon jó ilyen célra és az teljesen legálisan lehet is nálad (bármekkora kiszerelésben).

Állítólag nagyon hatásos szembe jutva, kb CS önvédelmi spray hatású vagy durvább.

2021. ápr. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 EagleHUN ***** válasza:

A paprika (kapszaicin tartalmú) spray-k be vannak tiltva, így chiliset sem csinálhatsz házilag az akkor is illegális lesz!!!


Amit boltban megkapsz az nem kapszaicin hanem CS (Klórbenzilidénmalonitril) tartalmú és bizonyos tekintetben gyengébb hatású mint a kapszaicin.

Nagyon "beállt" (különböző bódító hatású szerek hatása alatt álló) emberekre nem is hat.

Ráadásul csak 200ml -es legnagyobb kiszerelés lehet nálad maximum.

Viszont abból bármennyi darab.

2021. ápr. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Ne lázongjunk, ha szabad kérnem, mindent leírtam, ott a válasz a kérdésedre #3, köszi! Én nem ajánlok neked se orvost se bölcsészt, mert mindennapi kognitív alapfunkciók hiánya ellen nincs orvosság.


Összesen arra kell, hogy amikor itt van a portámon néhány csoda verőember, akkor arcba lehessen vizipisztolyozni korlátlanul őket, miközben másik kézzel továbbfejlesztem a hajlékonyságukat, leginkább végtagokon. Aztán elviszem a gazdájuknak őket. Nem nagy ügy, csak 20ml nem lesz jó semmiből, a nagyon agresszív szarok meg úgy mellélövések, ahogy vannak. Tudom, hogy pont nem olyan kicsit túlzásba esek, de az adott szituációban nem ez a fő gond.

2021. ápr. 23. 20:49
 7/15 Thunderfairy ***** válasza:
Ha nem érzed hatékonynak a gázsprét elégé akkor vegyél gázpisztolyt.
2021. ápr. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Annyiért inkább veszek valami értelmes dolgot, itthon kéz alá rakni a csípős löttyöt nem kell gázpisztoly.
2021. ápr. 24. 16:04
 9/15 anonim ***** válasza:
45%

mérhetetlenül megvetem a kérdezőt.

Aberrált barom állatnak tartom. Pszichiátriai eset a baromja.

2021. ápr. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
45%
mellesleg patkány is a kérdező. Bocsi, ezt elfelejtettem, te utolsó patkány.
2021. ápr. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!