Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van jogom rendőri intézkedést...

Van jogom rendőri intézkedést kérni, amennyiben nem kívánatos személy tartózkodik abban a házban aminek nem én vagyok az egyetlen tulajdonosa?

Figyelt kérdés
Az eladásban lévő házban (aminek két testvérem én én vagyunk a tulajdonosai) jelenleg egy kissebb konditermet alakítottak ki átmenetileg. Tudomásomra jutott hogy olyan személyek járnak oda akik "szúrják a szemem" de lehet hogy testvéreim közül bármelyiknek rendben van az ott tartózkodásuk. Ebben az esetben is kérhetem a rendőri intézkedést?
2021. márc. 1. 11:52
 1/1 anonim ***** válasza:
86%
elsokorben a testvereiddel kene ezt megbeszelni, mert egy leadozatlan, bejelentetlen, pandemia alatt nyitva levo konditeremmel mindharman megutitek a bokatokat
2021. márc. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!