Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Érdemes előre megírni a...

Érdemes előre megírni a fellebbezést?

Figyelt kérdés

Van egy büntetőügyem, amiben nem vagyok bűnös csak vádlott, azonban mindent figyelem előtt kell tartani.


A bíróság vagy elítél vagy felment.


Ha elítél, akkor fellebbezek felmentésért, mert nem követtem el amivel.a rendőrség meggyanusitott, az ügyészség pedig megvádolt.


A fellebbezést érdemes megírni előre és eltenni a mappámba vagy a fiókomba és majd csak a dátomot kell a végére írni?


Arra gondoltam, hogy ha elítél az elsőfomu bíróság, előre gondolkodom a bíró fejével, hogy miért ítél el, mi alapján és már azt figyelembevéve megírnám a fellebbezést, mert ítélettől 3 napom van csak és a fellebbezés hosszú, nem lesz idő megírni. Ezen gondolkodtam.


Érdemes előre megírni és, ha mégsem úgy van, azt a kicsit módosítani?


Mert ha felment, akkor pedig nem adok be fellebbezést értelemszerűen.

A fiókomban megfér.



2020. nov. 20. 13:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#10: volt hasonló indoklás bírósági ítéletben, halál komolyan.... :-DDD

Meglátták a lehetőséget, és nem tudtak ellenállni a kísértésnek... LOL



"Hegedűs István bíró az indoklásában is azt mondta: az ügyben nem bűnözők szövetkeztek arra, hogy megrövidítsék az Osztrák Megbékélési Alapot, hanem többségében büntetlen előéletű személyek „látták meg a lehetőséget” a kárpótlásban, s nem tudtak ellenállni a kísértésnek."


[link]

2020. nov. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Levike.
2020. nov. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem a fellebbezést kell megírni három nap alatt, csak bejelenteni kell. Megindokolni bőven ráérsz utána, és mondjuk azt célszerű az indokolás ismeretében tenni.
2020. nov. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
8.-as, akkor lehet hogy tényleg elkövette
2020. dec. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!