Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szociális segélyt kaphatok e...

Szociális segélyt kaphatok e abban az esetben ha én munkanélküli vagyok a párom közfoglalkoztatott és egyháztadtásban élünk ?

Figyelt kérdés
2020. okt. 3. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az adott önkormányzatnál érdeklődj! Bár nem tartom valószínűnek, hogy kapsz is valamit ebben a gazdasági helyzetben.
2020. okt. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mire fel kapnal? Az h munkanelkuli vagy, a parod meg havi 50et kap sajnos meg nem vagy jogosult semmire.
2020. okt. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az attól függ, hogy mint munkanélküli kapsz-e valamilyen ellátást, vagy már nem kapsz semmit. Ha csak párod közfoglalkoztatotti bére van, akkor lehet hogy tudnak adni.

Mindenképpen beszélj az önkormányzattal, mert ha mást nem is, de a TB-det ki tudják fizetni helyetted és legalább azzal nem lesz gondod! Egy barátnőm sokáig nem talált munkát mert kisgyerek mellett nem tudott akármit elvállalni és annak ellenére kapott segítséget az önkormányzattól, hogy a férje rendesen dolgozott.

2020. okt. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, kaphatsz.


Regisztrált álláskereső vagy?

Ha igen, mióta?

2020. okt. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4 vagyok:


És kaptál munkanélküli segélyt?

2020. okt. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!