Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért nem kapunk semmi választ...

Miért nem kapunk semmi választ a bíróságtól?

Figyelt kérdés
Párom munkahelye megszűnt a vírus kezdetén,ott maradtunk az albérletbe minimális bevétellel,azaz az én gyedem meg amit a szüleim segitetettek.A bíróságon kértük a gyt.csokkentest azóta sem kaptunk semmi választ,fizetni nem tudtuk a 60.000 Ft de a felet utaltunk minden hónapban kínkeservesen.Most a pár exe végrehajtóhoz ment úgy ,hogy tudja ,hogy alig bírtuk az albérletet is kifizetni .....O végig dolgozott ,és a gyerek is a nagyszülőknel volt...Mégis nem bírt várni amíg kicsit helyreallunk anyagilag és végrehajtóhoz ment.Mit tudunk tenni ??? Kifizetni nem fogjuk tudni.....a bíróságtól semmi nem jött meg ,hogy kaptunk volna csökkentést...
2020. aug. 30. 21:14
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem rég kezdett a párom futarkodni,de ha elveszik az autóját munkája sem lesz... Kilátástalan az egész,én dolgozni nem tudok mert segítsegem nincs.Es kilátástalan megint ,hogy indule bolcsi ...de még csak 9 hónapos a lányom☹️☹️
2020. aug. 30. 21:18
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért nem telefonaltok be a bíróságra?
2020. aug. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Önkormányzat szoc. osztályán voltatok már?!
2020. aug. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Amikor telefonált a párom de már két hónapja akkor annyit mondtak ,hogy még válasz levelet várnak az alperestol.Es azóta se semmi nem jott....Ennyit tudunk.Most hétfőn megint megpróbáljuk.
2020. aug. 30. 22:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Hajrá Magyarország, hajrá fidesz, hajrá kurunavírus!
2020. aug. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25%

Már elnézést, de én a kérdést sem értem, annyira összeszedetlen összevisszaság...


"A bíróságon kértük a gyt.csokkentest" Hogy mit?

"Most a pár exe" Pár darab futtatható állomány?

Mi az a 60 ezer? Az albérlet díja? A felét fizettétek?

"O végig dolgozott" Most dolgozott vagy megszűnt a munkahelye?!


"Mégis nem bírt várni amíg kicsit helyreallunk anyagilag és végrehajtóhoz ment"


Tehát a párodnak megszűnt a munkahelye, mégis dolgozott végig, és most nem bírt várni és végrehajtóhóz ment, hogy a saját párod behajtsa a lakbért? What?


Sok baj van itt, de nem a pénzügyekben, hanem a fejedben.

2020. aug. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó más megértette,ha te nem akkor így jártál.Viszlat.
2020. aug. 31. 07:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!