Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van-e olyan. hogy pultos nem...

Van-e olyan. hogy pultos nem szolgál ki?

Figyelt kérdés
Tegnap részegen beszóltam a pultosnak és ma már nem szolgál ki. Szóltam a főnökénekm, azt mondta beszéljem me vele!
2020. aug. 7. 09:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Én se szolgálnálak ki.
2020. aug. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2020. aug. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Nő pultos vagyok, de elő fordult velem is ilyen. Nem vagyok hajlandó kiszolgálni.

Oké, én vagyok az pultos, de a tiszteletet megkövetelem 22 évesen is

2020. aug. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Felénk el is vernek.
2020. aug. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 sörpocak ***** válasza:
100%
Van egy jogi kategória a hátrányos megkülönböztetésre, de ebbe nem tartozik bele az, ha bunkó vagy.
2020. aug. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Micimacko67 ***** válasza:
100%
Egyből a pultostól kellett volna bocsánatot kérned és nem a főnökénél nyafognod! Ha már egyszer részegen idióta voltál! Ez a legkevesebb...
2020. aug. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%

A nagy szabadságodban mindenkivel úgy beszélhetsz, ahogy akarsz!


Az rekreációs plasztikát meg fizeti a TB, ez is tök jó!


A kocsma egy vállalkozás, neki is szabadságában áll eldönteni, hogy kit szolgál ki. Akkora alkesz nem lehetsz, hogy eltarts egy kocsmát, úgyhogy vagy visszasunnyogod magad, vagy keresel másik kocsmát. De ha nagyon bunkó voltál, lehet hogy híred ment, és a közelből is elhajtanak oktató-nevelő jelleggel.

2020. aug. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
De tényleg, mikor bementél ma miért nem kértél bocsánatot? Azt hitted köteles benyelni?
2020. aug. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Egyrészt a pultosnak igaza van. Bocsánatot kérek, mert állatra ittam magam tegnap, ez alap lenne. Másrészt, nem tagadhatja meg, kivételek vannak. Mondjuk zárt körű, tagkártyás és hasonlók. A szórakozóhelyek nem ilyenek. Fordulhatsz bírósághoz jogorvoslatért. Valószínű, sok pénz és 3 év múlva meg is nyered.
2020. aug. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Micimacko67 ***** válasza:
100%

Nagyon sok kocsmában kiírják, hogy ittas embert nem szolgálunk ki! Az meg a pultos jogköre eldönteni, hogy kit minősít ittasnak...

Ő úgy ítélte meg, hogy a tegnapi részegségedből még nem józanodtál ki, emiatt nem köteles kiszolgálni...

Mehetsz panaszra a sóhivatalba...

2020. aug. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!