Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Drágább lett az előfizetésem,...

Drágább lett az előfizetésem, (internet,tv,telefon) mint ami a szerződésben szerepel. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Egy bizonyos magenta színű szolgáltatóhoz tartozok.

Hirtelen drágább lett kb. 1500ft-tal, mint ami a szerződésben van.

5 hónapja kötöttem, 1 éves hűséggel.



2020. júl. 14. 06:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem eddig azért volt olcsóbb mert új előfizető voltál. Ilyenkor pár hónapra olcsóbban szokta addig az összes szolgáltató utána meg beáll a rendes árra.
2020. júl. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én pl rendszeresen kapok ilyen sms-eket; hogy "általános szerződési feltételeink ettől a dátumtól módosulnak. További információkért keresd föl/ keresse föl a --- weboldalt." (Amúgy én nem értek hozzá.)
2020. júl. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem emelhetik. Az egyoldalu szerzodesmodositas!! Ha modosulnak a szerzodesi feltetelek,jogod van nem elfogadni es felnondani kulondij nelkul!!


Ezert kuldik mindig a modositasokat is a mobilszokgaltatok sms-ben!!

2020. júl. 15. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen utolsó. Ahogy mondtam: a legtöbb szolgáltató az elején olcsóbban adja, utána emel. Azért olcsóbb, mert kedvezmény van. Ezt a kedvezményt szüntetik meg. :). Ergo nem történik módosítás.
2020. júl. 15. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak késtél az előző havi fizetési határidőhöz képest és ezt fizeted most...
2020. júl. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!