Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha szabadidős célú gyalogos...

Ha szabadidős célú gyalogos közlekedés szabad volt a vírus idején, akkor miért zártak le erdőket?

Figyelt kérdés

Sajnos nem követtem a híreket, hogy minden szakaszt lezártak a vírus idején vagy csak a forgalmasakat.

Szeretném kérni az ÉRTELMES Eligazítók hozzászólását!

Előre is Köszönöm!



2020. júl. 10. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A két dolog között nincs összefüggés. Hogy szabad gyalogolni, az nem jelenti azt, hogy bárhová szabad menned.
2020. júl. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem zárták le az erdőket. A polgármestereknek joguk volt a sűrűn látogatott kiránduló helyeket lezárni.Előtte sokan éltek a "szabadidős gyalogos közlekedés " lehetőségével, és sok helyen tumultus alakult ki.
2020. júl. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, konkrétan milyen erdőre gondolsz? Hol?


Mert tudomásom szerint ilyen nem volt!

BIzonyos népszerű kirándulóhelyek _parkolóit_ zárták le, pl. Normafa. De gyalog oda kb. tucatnyi hely felől fel lehet menni...

2020. júl. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azokat a helyeket zárták le, ahol tömegek szoktak lenni. Környéken pl. egy nem lezárt kirándulóhelyen a vírus tetőzésekor konkrétan tömegek voltak, ezt akarták elkerülni azok, akik zártak le ilyen célpontokat. Én kijártam akkor is és ha lesz 2. hullám, akkor sem fogok egy influenzánál kicsit veszélyesebb járvány miatt beposhadni hónapokra, tekintve, hogy nem látogatok időseket. Szerintem rettentően túl lett tolva az egész, konkrétan a média hiszti nyomására jöttek a politikai döntések megkerülve minden szakmaiságot (és most nem csak Magyarországról beszélek).
2020. júl. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkitől köszönöm szépen a válaszokat!!
2020. júl. 11. 15:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!