Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi a véleményed a meleg...

Mi a véleményed a meleg házasságról?

Figyelt kérdés

2020. máj. 30. 17:09
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
69%

20. Azért az ember meg tudja ítélni hogy bántalmazásba nőtt föl a tesója vagy nem, elég feltűnő ha bántalmazzák a testvéred.


Az meg hogy megpróbálták bizonyítani az megint olyan hogy igazából nem született döntő bizonyíték arra hogy nem vele született. Meggyőzhető vagyok hogy esetleg ebben neked van igazad, de addig nem amíg meg nem dönthető tények nem bizonyítja. Abban a kijelentésedben hogy minden meleg azért az mert bántalmazták az hülyeség.

2020. máj. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
6%

21.

Nem tudod, hogy mikor mi történt, akármilyen kis dolog, ami a tesódnak már elég volt. Nem kell "bántalmazásban felnőni" hozzá. És aki(k) a gyerekekkel megengedhetetlen dolgokat csinálnak, jól tudják, hogy nem lenne szabad.


Nem is kell bántalmazni, elég egy domináns egyedül élő anya, a gyerek éppen érzékeny időszakában. Mindenkinél lehet más-más.

És minél kisebb a gyerek, annál nagyobb a befolyás. És ahhoz, hogy a történteket feltárják, hosszú lélekbúvárkodás szükséges, még tizenéveskorban történt néhányszori kihasználás esetében is. Van aki a trauma miatt temet mindent az emlékezetében védekezésből, aztán 30 éves kora körül előjönnek az emlékek, más problémák kapcsán.


Persze összehasonlíthatatlanul könnyebb és kényelmesebb elkönyvelni a homoszexuálisokat normálisnak, mint megkeresni az okát, hogy mi okozza hogy nem azok. Ezzel igazából egyedül hagyjuk őket, pedig valahol közösen felelősek vagyunk.

Te is mentegeted magad, hogy igenis meg tudod ítélni, és tanú vagy rá, hogy NEM történt semmi a tesóddal. Ami mellesleg veled is történhetett volna, egy kedves szomszéd néni, az iskola legjobb tanára, egy osztálytárs nővére vagy bárki által.

Vagy a bölcsődében, óvodában, akárhol.


Már vagy 50 éve fizetik a legnevesebb amerikai egyetemeket, hogy bebizonyítsák a veleszületettséget. Vagy akár örökletességet. Aztán "eredmény" nélkül zárják a kutatást. Ha azokat a pénzeket másra fordították volna, és nem az ész nélküli tiltásokra,előrébb lennénk.


Azt meg hogy NEM vele született, mégis hogyan bizonyítanád? Negatívumot hogyan lehet bizonyítani?

2020. máj. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
88%

Én nem vagyok meleg, nem is nagyon ismerek melegeket. Nincs velük bajom se. De valaki magyarázza meg nekem ha egy témában a homoszexualitást tárgyalják a leszbikusok mér szorulnak ki? Itt is az egyik kommentelő elkezdte az egymás végbelébe mélyülést. A leszbikus nem meleg? Az valamiben más meleg? Nem vagyok jártas a homoszexuális témában.

Egyébként tőlem azt csinálnak a hálószobába amit akarnak azzal akivel akarják amíg mind a kettő nagykorú és mind a két fél szabad akaratából van ott. Tőlem aztán házasodhatnak is, és abban sem látok semmi rosszat ha gyereket vállalnak.

2020. máj. 31. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
74%
22-es! Ha viszont így lenne ahogy írod és ez csak lélek játéka akkor pont miért van rengeteg állatfaj amiknél vannak homoszexuális egyedek? Amúgy a genetikai háttérre pont ez a bizonyíték, hogy bizony a vad természetben is elöfordul.
2020. máj. 31. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 bárándi válasza:
70%
22-es. Azt hogy "NEM vele született" tulajdonság a "homoszexualitás" éppenséggel neked kellene bizonyítani!
2020. máj. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem egy tényleges homoszexuális embert kéne arról megkérdezni, hogy milyen indittatás-ból az.

Én pl.: 80%/20% ban vagyok úgy, hogy a fiúk jobban tetszenek.

Egy 3-4 éve nagyjából kezdett kialakulni bennem az, hogy jobban tetszenek a fiúk, és nem hiszem, hogy teljésen vele született lehet az embernél a homoszexualitás.

21 éves srác vagyok, és az én véleményem az alap kérdésre, nem pedig a válaszolók-nak válaszolva.

Én mindenképpen mellette vagyok a meleg házasságnak, ugyan olyan joga van minden embernek szeretni egymást, és ugyan annyira mutatni ezt mások felé.

És ha már itt tartunk, akkor a lezbikusságot miért nem ítéli el mindenki?

Ugyan úgy a saját nemből vonzódnak egymáshoz.

2020. máj. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim válasza:
89%

26

Leszbikusként válaszoltam a kérdésre. Azért ítélik el kevesebben, mert egy egész felnőttfilm ipar épül erre, ami a hetero férfiak kielégülését szolgálja elsősorban. Egyszóval egy fétis vagyunk, mert "két nő szép együtt". Abba már ne menjünk bele, hogy a való életben rohadtul nem így néz ki a leszbikusság. De sosem hittem azok "empátiájában", akik azzal jöttek, hogy a leszbikusokat elfogadják, de a melegek undorítóak...Nem fogadják el jobban, csak minket tudnak tárgyiasítani.


100 százalékban nőkhöz vonzódó nő vagyok. Már óvodában is a lányokat néztem meg, előtte semmilyen hatás nem ért. Mondok jobbat: "meggyógyulni" sem akarok. Ha lenne erre lehetőség, akkor sem tenném. (Figyeld meg, hogy erre lesznek ítélkezők).

2020. máj. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
67%

27


26-os vagyok.


Nekem semmi bajom nincs a lezbikusokkal, én elfogadom.

Szerintem az életben amikor láttam rá példát, hogy tényleg együtt volt két lány, az tényleg szép együtt.

De szerintem a két srác is ugyan annyira szép együtt.

És mivel én 80%-ban fiúkat szeretek, ezért szerintem két srác még aranyosabb is mint két lány.

2020. máj. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim válasza:
76%

26

"A való életben nem így működik a leszbikusság"-ot arra értettem, hogy a 4 fal között nem egészen úgy történnek a dolgok, ahogyan azt a felnőtt filmekben mutatják.

Számomra egy heteró, meleg, vagy leszbikus pár is ugyanolyan szép tud lenni együtt, ha látszik rajtuk, mennyire összeillenek és szeretik egymást. :)

2020. máj. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
7%

29

Legvégül azért mégsem "illenek össze" a homoszexuálisok, a nőknél segédeszközt kényszerülnek használni, a férfiaknál meg másra teremtett nyílást.

Plátói szerelemmel persze szerethetik egymást.

2020. máj. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!