Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi a véleményed a meleg...

Mi a véleményed a meleg házasságról?

Figyelt kérdés

2020. máj. 30. 17:09
A kérdező szavazást indított:
Érintett vagyok, támogatom
Érintett vagyok, de nem különösebben fontos
Támogatom, de nem érint
Ellenzem
Nem érdekel: ha lesz lehetőségük, ha nem, nem befolyásja az életem
118 szavazat
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
51%
Engem személy szerint nem zavar, de mivel sokakat érzékenyen érint, egyelőre nem kéne erőltetni. Lehet boldogan együtt élni házasság nélkül is.
2020. máj. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
55%
Ez már az ezredik kérdés erről.
2020. máj. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
88%
Nem kell elvenni az ügyvédek kenyerét, ha majd az érintettek egy idő után válni szeretnének. Egyébként is úgy tudom, hogy a házasságok javítják a GDP értékét (nem hinném, hogy a számításban szerepelne kitételként a "különneműek közt" kifejezés) így még közgazdaságilag is támogatandó lenne.
2020. máj. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
36%
Attól függ, hogy csinálják. Ha az egész egy provokatív baromság lesz nem támogatom, ha a szerelemről szól akkor felőlem mehet.
2020. máj. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
52%

"Engem személy szerint nem zavar, de mivel sokakat érzékenyen érint, egyelőre nem kéne erőltetni."


Csak ha ezt az elvet követük, akkor ma sem szavazhatnának a nők például, elvégre az még egy ennél is sokkal érzékenyebb téma volt.

2020. máj. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
15%
Ellenzem. Tőlem nyugodtan merüljenek el egymás végbelében a négy fal között, de ne csináljunk már úgy, mintha ez normális lenne!
2020. máj. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
90%

#6, szerintem meg a bálványimádás az, ami nem normális, mégse “ellenzem”, hogy legyenek vallásos barmok... Az meg, hogy mi “normális”, folyton változik. Régen pl csak a nemes családból származó férfiak szavazhattak és rabszolgák is voltak...


Nekem mindegy, hogy ki kivel házasodik, nekem nem lesz rosszabb attól, hogy két ember, akik szeretik egymást, összeházasodnak..

2020. máj. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
9%

7

Ezzel azt akarod mondani, hogy normális "egymás végbelébe merülni"?

2020. máj. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim válasza:
94%

Közelítsük meg másképp. Akadályoz titeket az életben bármiben is, ha két ember boldog együtt? Van bármilyen hatása a Ti életetekre? Ugye, hogy nem. Akkor már miért ne lehetnének együtt, akár papíron is? Senkinek sem ártanának ezzel, semmit. Attól, hogy másképp működnek, mint ti, még ugyanolyan emberek és ugyanolyan jogokat érdemelnének. Rengeteg tudós, feltaláló, művész volt meleg, akik nélkül nem tartanánk ma itt, sok mindenben.

Annyi szarság van a világban, ami ellen tehetnénk. Annyi probléma, cél van, amire ráfordíthatnánk az energiánkat egymás gyűlölése, pocskondiázása helyett. Nyilván ez a könnyebbik út, de biztos, hogy ez a jó út?

2020. máj. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
84%

"Ezzel azt akarod mondani, hogy normális "egymás végbelébe merülni"?"


OK, nem az, de akkor tiltsuk már be az orális szexet a megszakított közösülést stb. mindent ami nem gyermeknemzést szolgálja, elvégre mind természetellenes és nem normális. Ugye, hogy abszurd ötlet?

2020. máj. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!