Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Jövedelemigazolás?

Jövedelemigazolás?

Figyelt kérdés
Tudja esetleg valaki? hogy a NAV mennyi idő alatt ad "nullás jövedelemigazolást" a lányom szoc. ösztöndíjához lenne szükség rá. Telefonon nem elérhetőek, és a net szerint 6 nap, amit az ideiglenes átjelentkezésre is írtak ami azonnal megvan.. szóval nem igazán megbízható a netes infók.. köszi

#NAV #Jövedelemigazolás? Ösztöndíj
2020. febr. 20. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal megcsinaljak, ha bemegy. Viszont még csak a 2018-as évről tudnak adni. Az meg nem hiszem, hogy releváns az idei ösztöndíj esetén.
2020. febr. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Uff, köszönöm a választ, viszont neki a tavalyi évi jövedelemigazolás kell :((
2020. febr. 20. 15:53
 3/7 A kérdező kommentje:
Illetve a második félévhez, amit 28-ig be kell mutasson, és jelenleg én nem regisztrált munkanélküli vagyok. ??!
2020. febr. 20. 15:56
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A nav csak olyan évre ad igazolást, ami adóbevallással le van zárva, a tavalyi pedig nincs.


Neked regisztrálni kellene a munkaügyi hivatalban, hogy legyen arról papír, hogy nincs állásod.

2020. febr. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! :)
2020. febr. 20. 16:51
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk épp emiatt, amit a 4-es ír, ilyenkor még a 2018-ast kell leadni. Logikus, ha nem tudsz mást.
2020. márc. 3. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, oké én írtam rosszul.. de sajna ez a hajó már elment.. :((((
2020. márc. 3. 11:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!