Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Tud-e monoron és környékén...

Tud-e monoron és környékén olyan rendőrségi boltot ahol lehet fegyvertartót meg bilincset meg riasztópisztolyt kapni? és hogy lehet e biztonsági őr papírokkal ott vásárolni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs itt a környéken értelmes bolt, Pilisen is bezárt már, úgy tudom. A környékről mindenki Bp-re jár, merrt ott nagyobb a választék.

Rendes bilincset sehol nem forgalmaznak, mert KKV eszköz. (Kivéve a szexboltokat, ahol plüssbéléses játék bilincset lehet venni.)

A fegyvertokhoz nem kell semmilyen papír, a riasztó pisztolyhoz meg elég a személyi!

Nem tudok olyan helyet, ahol a vagyonőri igazolváyra adnának kedvezményt!


Gondolom hogyan vizsgáztál le, ha alapvető dolgokkal nem vagy tisztában!

2010. júl. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
most pénteken volt 1 hete hogy vizsgáztam és sikeresn orvosi papírok is meg vannak. úgyhogy megyek valahova biztonsáiőrnek. csak azért kérdeztem hogy tudtok e ilyen helyet. amúgy pesten hanyadik kerületben vannak ilyen boltok?
2010. júl. 11. 17:07
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam hogy fegyvertartóhoz nem kell semmi csak a papír csak a riasztó pisztolyhoz kell-e erre voltam kíváncsi.
2010. júl. 12. 10:00
 4/4 anonim válasza:

A gáz-riasztó pisztoly otthon tartására nem kell engedély. de ha ki akarod vinni az utcára akkor menj el a lakcím szerinti rendőrségre. és ott majd kis papírmunka és 2-3hét alatt kapsz VISELÉSI engedélyt. Így akár csőre töltve is viselheted utcán, enélkül CSAK OTTHON! ki ne vidd utcára mert ha a rendőr megtalálja akkor az fegyverrel való visszaélés. egyébként nézd meg ezeket a címeket: www.nowar.hu www.airsoftgun.hu www.fovadaszbolt.hu

jah és ha gázpisztoly akarsz, vegyél Zoraki 914A-t olcsó és MEGBÍZHATÓ az maroktárasok közt amiket nagyon elleneznek. de ha maroktárasat akarsz akkor ilyet. meg minőségi töltényt vegyél. egyébként lehet kapni bilincset...

2010. júl. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!