Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Azt sértésnek venné egy mai...

Azt sértésnek venné egy mai rendőr ha biztos úrnak vagy hölgynek szólitanám?

Figyelt kérdés

#rendőr #szólitás
2019. máj. 20. 23:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Próbáld inkább az 'édes öregem' vagy az 'aranyanyám' formákat.
2019. máj. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Én tegezni szoktam őket. Nem csutak le érte de viszont olyan jófej embereket ismertem így meg hogy el sem hinnéd. Jó én nem is szoktam hülyeséget csinálni! Ha drogos vagy akkor van okod félni
2019. máj. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%
Ha velem tisztelettudók akkor viszont én is. Egyébként a biztos úr nem rossz hiszen sehol sem a rend őre a police csak itt ránk maradt ez a rendszer őre dolog a kommunista időkből. Azelőtt a csend őre volt, tehát szinte mind diktatúra jellegű, múltú megnevezés amit én sem szeretek használni.
2019. máj. 21. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Molyember ***** válasza:
86%
Ez nem sértés, hanem idejétmúlt modorosság, amivel hülyét csinálsz magadból. Nem tanácsolnám, főleg nem, ha már a hátadon térdel az egyik.
2019. máj. 21. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha értelmes kultúrát dolog van a mondatba és nem szidalmazás egy percig se fogja érdekelni.

Nyugodtan szólíthatod igy az fogja érdekelni amit mondasz nem az hogy hogy szólítod meg amég normális vagy.

Rendőr vagyok sose akadtam fennt ilyenen pedig törzs őrmester ként voltam mar hadnagy úr meg rendőr úr rendőr bácsi

A szegényebb részeken rendőr bá de még főnök is. Ha alapjába véve egy normális mondanod van azzal fog törődni

Például egy butább ember há de rendőr bá ne g*cizzen már igen ott az ember nem örül.

De ha egy normális csak épp butább ember:de rendőr bá tudna segíteni teljesen más a szituációt rögtön.


Megjegyzésként leirom hogy a testületnél is van 100-ból egy kivétel aki csak kötekedésből is fenn akad ilyenen.

Nem azért mert ő rendőr hanem azért mert ő ilyen ember. Az ilyet nem tudod elkerülni.

2019. máj. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Na és mi lenne akkor az elfogadható megszólítás?
2019. máj. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hölgyem/uram. Ez civilizált közegben kb. mindenre megfelel.
2019. máj. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Estádio de Felchút ***** válasza:
50%

#5: de akkor mi a rendőr(nő) hivatalos megszolítása? Pl. ami angol nyelvterületen az "Officer!".

Az átlag Józsi a Moszkva téren pont nem fogja felismerni a rendfokozatodat, hogy azon szólítson.

2019. máj. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Női rendőr valószínűleg sértésnek venné a " biztos úr" megszólítást.
2019. máj. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%

Hülyegyerek estado felcsut.


Nem kell ismernie a rendfokozatokat a népnek, elég tudnia, hogy néz ki egy rendőr!

Két féle idulás lehetséges, ha szakközépről nemesedik ki, őrmestereként kezdi. Ha egyetemről nevelkedik ki, hadnagyként kezdi.

Az sem gond, ha rákérdezel, hogyan szólíthatod. Nincs ebben semmi, ha nem tudod. Megfogja mondani.

2019. máj. 23. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!