Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Bűnügyileg mennyire veszélyese...

Bűnügyileg mennyire veszélyesek az ilyen helyiségek? Üzemi kamerát figyelők, szoktatok "furcsa dolgokat" látni?

Figyelt kérdés

Lehetőleg olyan irjon, akinek van reális rálátása a dologra.

Fóbiásan rettegek ha közmosdóba/wc-be kell bemennem, nem tudom, miért.Leginkább talán attól félek, gyilkos van odabent és rámtámadhat, vagy ki tudja még mi minden történhet, hisz néha elég kihalt terület és el lehet ott rejtözni bárminek...

Mennyire jogos az aggodalmam? Szokott előfordulni köz mosdóban gyilkosság?

Most azért gond ez, mert a munkahelyemen be kellene menni egy ilyen területet takarítani.Van ott egy nagy öltöző, amiből egy óriási mosdó (zuhanyzók, wc-k)nyilnak, sok függöny, ajtók, zegzugok.És szinte teljesen egyedül lennék.

Másik, amitől tartok, a para jelenségek, volt biztonsági ör ismerősöm, aki a társával látott szellemre utaló jelenségeket, a plázában rögzítette a kamera.Volt, hogy azt látták a kamerán át, hogy kilincs rázkódik erősen, pedig senki nem volt az ajtónál (üveg ajtó, szóval látták volna, ha valaki ember szórakozik),stb..Ezek késő éjjel történtek, mikor már rég nem volt az épületben más, csak ez a két őr (nem egymást ijesztgették).Egyikük ott fel is mondott ezek miatt.

Szóval azoknak a válaszára is kíváncsi lennék, akik munkából kifolyólag kell, hogy figyeljék a kamera képeket.Mennyire gyakoriak az ilyen megmagyarázhatatlan események?


2019. máj. 9. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocs hogy nem illetékesként válaszolok, de még ha a kamera nem is rögzíti a klotyóban történt gyilkosságot, azt látja, hogy ki ment be vagy jött ki akkortájt...
2019. máj. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress fel egy pszichológust, mert igen komoly gondok vannak VELED!
2019. máj. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, itt veled van gond. Pszichológust keres, de ne parapszichológust. :D


Ha jól értem tehát, te egy plázában vagy takarító, és attól tartasz, hogy ott a klotyóban legyilkolásznak.


Megnyugtatlak, hogy kb. nulla az esélye az ilyesminek, a gyilkosok nagyon jól tudják, hogy a plázák be vannak kamerázva.


Én egyáltalán nem lepődnék meg azon, ha a biztonsági őrök csak azért mondták ezt a szellemhistóriát is, hogy téged szívassanak. Mármint hogy volt ilyen felvétel, meg hogy az egyik ezért mondott fel. Kicsit gondolkodni kéne: a biztonsági kameráknak mekkora a felbontása, milyen távol van egy kilincs, mennyire látszik az... a képernyőn? Hogy szúrják ki ezer képből pont a kilincsrázkódást?!

Hülyét csinálnak belőled. Tudják, hogy egy idegroncs vagy, és jól rájátszanak. Ez megvisel téged. Vagy viccből csinálják, mert unatkoznak, és poénosnak tartják, vagy azért, mert meg akarnak tőled szabadulni.

2019. máj. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem plázában takarítok, a pláza mosdójában nem félek, mert ott sokan járkálnak és mindig szól a zene, szóval nem egy elszigetelt terület.

Egy többszintes irodaházban kelle takarítani (is), miután kiürült az épület és ott viszont az öltözö és mosdó nagy terület és szinte teljesen egymagam lennék az épület azon részén, viszont éppenséggel még akkor simán bejárkálhat oda, aki akar (akinek bejárása van az épületbe).


A kilincses sztorit nem személy szerint nekem mesélték, hanem két másik kollégának, de mivel a közelben pakolásztam, én is hallottam.

Pszichologus mit tudna ezzel kezdeni?

Van, aki a kutyáktól retteg, más a bohócoktol fél.Ők is agybajosok?De most komolyan...

2019. máj. 9. 17:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát én a pályafutásom során még nem hallottam, hogy megöltek volna egy takarítót a munkahelyén.

Erre nincs esély sem szerintem.

Emberölés nagyon ritkán céltalan csak, általában az ismeretségi körben van a tettes.

2019. máj. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Minden fóbia valamilyen BETEGES félelem. Lehet vele nem foglalkozni, de ha nem kezeled, csak súlyosabb lesz, ahelyett, hogy addig is jól félelem nélkül élj.


Tehát a pszichiáter nem azt fogja csinálni, hogy benéz előtted a klotyóra, ill. őrködni fog melletted, hogy megvédjen, ő nem testőr, hanem kikúrálja belőled ezt a rögeszmét, fóbiát. Persze tagadhatod, hogy ez beteges lenne a részedről, és ez még természetes is lehet, hiszen gyakran az ilyeneknek nincs betegségtudatuk.


Egyáltalán honnan jött neked ez a klotyógyilkosságos dolog? Volt már valami ilyesmi ott, sorozatgyilkos járkál ott, vagy csak úgy előterem a semmiből és pont téged szúr ki.


Egyébként az is lehet, hogy csak egy neked megrendezett jelenet volt az egész, hogy egymással beszélgették ezt. Aztán meg jót röhögnek azon, hogy nézik a kamerán, hogy be vagy szarva már a folyosón is.

2019. máj. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!