Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Debrecenbol jottem kifele, a...

Debrecenbol jottem kifele, a rendorseg lealitott hogy nem adtam meg az elsobbseget egy gyalogosnak aki meg a jarda szelen allt az atjaronal. Megbuntettek 15 ezer forinttal, szabalyos volt ez, vagy a romaniai rendszam irritalta a vitez urakat?

Figyelt kérdés
2019. máj. 8. 11:21
1 2 3
 1/26 D. Brasco ***** válasza:
79%
Te hogy tanultad a kreszt?Mert én úgy,hogy kijelölt gyalogátkelő helyen a gyalagosnak mindig elsőbbsége van......amit te nem adtal meg......15ezredbe került .....c'est la vie mondaná a francia.....vagy tanulópénz mondaná a magyar......
2019. máj. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Rendben, de kerdes az hogy a gyalogos mar lelepett az atjarora vagy meg a jarda szelen elmelkedik hogy mi a teendo !
2019. máj. 8. 11:37
 3/26 anonim ***** válasza:
47%
gyalogos átkelőhely előtt lassítasz, ha látod hogy a gyalogos átjönne megállsz. ha lelép a gyalogos akkor az bünti egyből
2019. máj. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Csakhogy nem lepett le. Ugy latom van kulonbseg a szabalyok kozt,itt mar cak akkor buntetnek ha az illeto az atjaron van.De ismetlem, az a velemenyem hogy a szamtabla is a csomagban van.
2019. máj. 8. 12:03
 5/26 anonim ***** válasza:
88%
Engem is büntették már meg ezért. Mindegy hogy a járdáról lelépett vagy csak a zebra előtt beszélget. Meg Kell állni!
2019. máj. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
92%
Tényleg megbüntetnek ezért. 1 éve van meg a jogsim és az oktatóm mindig mondta, hogy ha a gyalogos már a zebra felé vette az irányt (hiába nem lépett le a járdáról) akkor a vezetőnek meg kell állnia.
2019. máj. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
61%

"De ismetlem, az a velemenyem hogy a szamtabla is a csomagban van."


Kérdező, ne akarj bemagyarázni olyant, ami nem így van: nem a romániai rendszámtábla miatt van: amennyiben a gyalogátkelőhöz ér a gyalogos, akkor nyilván át akar menni és át kell engedni.

Például a Havanna lakótelep környékén ez egy buszmegállónál olyan szinten működik, hogy még csak leszálltak az emberek a buszról, de a gkl. vezetők már lassítanak és megállnak.

De ugyanez van Spanyolországban is: még csak beszélgettünk a fiammal, hogy merre menjünk, de az autós már megállt, hogy át tudjunk menni :-) Ez van.

2019. máj. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Ja, és nem véletlenül, szórakozásból jött ez a szabály - sajnos sok gyalogost a zebrán ütnek el, ami azért elég felháborító! Rendszeres, hogy az autós megáll, gyalogos elindul, a mögötte jövő motoros meg kivág és a zebrán átmenő gyalogost (akit az autós elengedett) kis híján elgázolja - egyszer kb 10 cm-re robogott el mellettem egy motoros úgy 40-el. De gázoltak már el zebrán babakocsit toló nagymamát is gyerekkel.
2019. máj. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
85%

Ilyen stílussal még g egy verést is megérdemeltél volna a vitézektől.

Hibáztal ne sirj, ne fogd másra vállald

2019. máj. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Akkor a roman szamtablat buntetni kell, barbit is tesz !!!
2019. máj. 8. 16:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!