Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ki lehet bírni 18 napot a fogdán?

Ki lehet bírni 18 napot a fogdán?

Figyelt kérdés
Pénzbüntetést nem fizettem be ezért átváltoztatják, elvileg a legenyhébb fokozat, saját ruhát lehet viselni, stb. 100 ezer forintos összeget kellene kifizetnem, de tulajdonképpen ez pontosan annyi amennyit 18 nap munkával megkereshetnék. Most egyébként is munkát keresek. Senki sem fog hiányolni sehonnan ha 18 napra eltűnök.
2019. márc. 13. 12:06
 1/9 mindentudó99 ***** válasza:
78%
Nem. Az ilyet még senki se élte túl. A 15. napig 98%-os az elhalálozás. De a 27 et még senki se érte meg élve.
2019. márc. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 mindentudó99 ***** válasza:
69%
Bocs 17. Et
2019. márc. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintem ez nem a humor kategória.
2019. márc. 13. 12:21
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
A börtön-hierarchia legalsó szintjén leszel az elkövetett bűncselekményed (pénzbüntetés be nem fizetése) alapján. Nem fog tisztelni téged a többi rab, és félni se fognak tőled. Könnyen célpontja leszel majd a kisebb szekálásoknak. Ha esetleg kiállsz magadért, vagy visszaszólsz, annak komoly következményei lesznek attól függően, hogy kinek szóltál be. Ha rossz embernek szóltál be, akkor megpróbálnak majd minél jobban megtörni mentálisan és akár erőszakosan közösülhet veled valaki análisan és könnyen csicskát csinálhatnak belőled. 18 nap odabent a rácsok mögött sok idő és ha a többi rab megkeseríti az életed akkor egy örökkévalóságnak fog tűnni és amikor kijössz, más ember leszel. A bent eltöltött "élmények", megalázások miatt depressziótól kezdve minden bajod lehet majd később.
2019. márc. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Jól írja a második. Kauzd azt hogy lemészároltál több családot. Ha kiderül, hogy csak bolti csoki lopás miatt vagy bent, akkor mond azt hogy de kivégezted a maffiafőnököt, csak nem derült még ki. Nagyon kemény csávó vagy. Nekifutásból töröd a ropit.
2019. márc. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Elolvastátok egyáltalán a kérdést?

LEGENYHÉBB FOKOZAT.

FOGDA.

Nem börtön, fegyház, ilyenek... velem análisan biztos h senki sem közösül, kinyomnám mindkét szemét.

2019. márc. 13. 13:07
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogsz találkozni bűnözökkel, csak ilyen cucikkal mint te, saját ruciba ott majd depiznek meg fofnak. Én voltam börtönbe 3 évet, és semmi análbanál nem volt, nem volt senki a csicska.
2019. márc. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Elolvastátok egyáltalán a kérdést?


LEGENYHÉBB FOKOZAT.


FOGDA."

Fogházba kerülnek könnyű testi sértésért is emberek. Nehogy azt képzeld, hogy az a 18 nap egy nyaralás lesz. Találkozol majd keményebb arcokkal és te továbbra is a hierarchia legalján leszel, méghozzá velük összezárva.


"velem análisan biztos h senki sem közösül, kinyomnám mindkét szemét."

Majd ketten-hárman lefognak és utána már nem fogsz tudni ellenkezni és megvédeni magadat. Én csak jó tanácsokat szerettem volna adni neked.

Óriási hibát követsz el azzal, ha abban a tudatban mész be a fogházba, hogy ott simán keménykedhetsz, mert az nem fegyház, vagy börtön. Hamar ellenségeket fogsz találni magadnak bent és pokollá teszik majd számodra azt a 18 napot.

2019. márc. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%
Nem lesz pokol, pokol az nem ott kezdődik..
2019. márc. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!