Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Emiatt baj lenne?

Emiatt baj lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap azon gondolkoztam, hogy 31.-én tartani fogunk ismerősökkel egy bulit, de valószínűleg én nem ihatok mert még 'kicsi' vagyok. Arra gondoltam,hogy barátommal elmennénk egy sörre vagy valami csak szoktak járni ellenőrizni a rendőrök és abból nem lenne baj ha barátom (18) venné meg, de én is innék?

Válaszokat előre is köszönöm! 😀



2018. dec. 29. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:
2018. dec. 30. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne nyilvános helyen igyál és akkor semmi bajod nem lesz.
2018. dec. 30. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igen közterületen alkoholt fogyasztani tilos ezt már megjegyeztem..de azért köszi ☺️
2018. dec. 30. 07:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt nem tiltja törvény, hogy 18 év alatt alkoholt fogyassz. Az ha alkoholt próbálnál venni 18 év alatt az se a te problémád lenne, mivel az üzletnek tilos kiszolgálni 18 év alattit, és az üzlet ütheti meg miatta a bokáját, te nem.

Szóval nyugodtan vetesd meg mással :)

2018. dec. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm😀😀
2018. dec. 30. 13:52

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!