Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mennyibe kerül a testőr bérlés?

Mennyibe kerül a testőr bérlés?

Figyelt kérdés

Több napon nekem jönnek.

Ugyanazok, arról a környékről.

Halálosan megfenyegettek késsel.

Én nem mondom, hogy nem tudok verekedni, de ...

Én tanultam felsőfokon, így nem gyúrtam.


A G4S srácokat kellene felbérelnem?

Vagy milyen FEGYVERES testőrt?


08:00- 18:00-ig kellene.


2018. jún. 14. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
5000 ft/ora korul. Olcsobban kijossz, ha egy kocsmaban felberelsz par "jokepu" embert, hogy utogessenek egy kicsit az ellensegeid kozott.
2018. jún. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5000-7500/óra! de te is kiguglizhatod!
2018. jún. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%

miért kinek képzeled te magad? ha ekkora császár vagy akinek ennyi ellensége van, akkor biztos nem itt fog kérdezősködni.



ha drogot árulsz és átkúrod az embereket, akkor meg ne csodálkozz


ha nagy a szád és ezért akar mindenki megverni akkor se csodálkozz.



szerintem a lehető legtöbb segítséget adtam meg neked.

2018. jún. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
#3 nem kell ahhoz semmit se csinálni hogy nekimenjenek azok a bizonyos emberek. Elég lehet annyi hogy például nem adott nekik egy szál cigit, máris elkezdenek kötekedni.
2018. jún. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

# 4


azért ez nem így van. egyszer lehet, de rendszeresen azért nem. vagy vidéken ennyire eldurvultak a cigányok?

2018. jún. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%

Annyi is elég ha nem tetszik a képed ,vagy az ő 'területükön' vezet át az utad ,már beléd állnak. Sajnos drága nagyon a testőr csak az igazán gazdagok kiváltsága ez ,és valójában ő se tehet több mindent mint te. Ha megvéd és azzal a másikban kárt okoz akkor ugyanúgy feljelenthetik mint téged.


Szóval vegyél magadnak inkább valami önvédelmi gázpityut, vagy járkálj egy kiképzett rottweilerrel garantálom hogy közeledbe nem mennek és neki sokkal kisebb az 'órabére'..

2018. jún. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!